Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-08, 03:02   #477
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez CatHot Pokaż wiadomość
Dzięki Schoolcraft za odpowiedź.
Hmmmm.. Idąc z planem moich wizyt następne USG mam na kolejnej wizycie. Niby jest napisane, że to między 18 a 20 tygodniem. Ja będę w 17. Widocznie zaczęłam spotkania z moją panią doktor wcześniej niż tutejsze dziewczyny :P
Jestem ubezpieczona w Kaiser Permanente, nie wiem jak jest ich polityka, moze jeszcze załapię się na jakieś USG. Najbardziej zależy mi na podejrzeniu płci :P Chciałabym się już powoli przygotowywac, i zacząc gromadzic rzeczy dla maleństwa.. Fajnie byłoby wiedziec, czy kupowac różowe czy niebieskie :P
Wizyta z USG 22 maja Trzymajcie kciuki.
Z tego co mi wiadomo, to czestotliwosc USG nie zalezy od ubezpieczenia Ubezpieczenie tylko jest po to, zeby pokryc jakas czesc ceny USG i jak sie ma lepsze ubezpieczenie to wiecej pokrywa - to tyle.
A plan wizyt i USG zalezy indywidualnie od praktyki lekarza
Wiesz, to USG na ktore ja ide bedzie akurat w 20 tygodniu. Ale na skierowaniu tez mam napisane, ze to USG ma byc zrobione miedzy 18 a 20 tygodniem. Jak dzwonilam zrobic appointment zeby miec USG (musze isc do szpitala, bo doktorka tego nie robi), to babka chciala mnie wrzucic na 18-ty tydzien, ale jej powiedzialam, ze mi zalezy na podejrzaniu plci i chce zeby bylo widac jak najlepiej, wiec wrzucila mnie najpozniej jak sie dalo
Moze tez tak musisz powiedziec i zrobia Ci USG kilka tygodni pozniej.

Powodzenia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując