Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 09:15   #2994
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja sie tego Dallasa wlasnie troche boje, za to ciagnie mnie do "10" wiadomo-jakiej-firmy chociaz pewnie jego powinnam bac sie bardziej - ciemny pasek brazera i ten blysk, hmm...
Niech oni jeszcze jakis kolor dookoptuja, bo sie czuje zarazona i chce wiecej, wiecej, wiecej
Pisalas o kilkuskladnikowej liscie, a tu ledwo jeden zdradzilas Dobra, czekam az wrocisz z "macanek" i powiesz co jest ciekawego
Aha, ja sie jescze bede zasadzac na miniature Benetinta i moze High Beam
10 to i mnie kusi i Georgia [boze, gdzie ja mialam oczy kiedy pozbywalam sie swojego egzemplarza...]. ale Georgia juz do Ciebie leci wiec nie pokusze macalas Coraliste? kolor jest absolutnie bezbledny, w opakowaniu wyglada dosc mocno ale wiadomo jak to z Benefitami jest - na twarzy sa raczej delikatne

Benetinta uzywalam jako farbke do ust a jak mialam czas pobawic sie rano to wyczarowywalam nim bajeczne policzki krolewny sniezki

chcialabym obmacac nowego Shimmerka Diora [o ile u nas bedzie...], ten nowy rozswietlaczo-brazer EL i moze tez ten rozo-brazer Diora chcociaz czytalam, ze on taki sobie. chetnie przygarnelabym tez pasiaka Diora w odcieniu Tropical Orchids - to prawdopodobnie na dniach zrealizuje
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując