Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Troll na MM...?
Wątek: Troll na MM...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-27, 23:49   #82
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Troll na MM...?

Musze wtracic swoje 3 grosze,bo rzeczywiscie sytuacja staje sie conajmniej dziwna.Przeczytalam kilkakrotnie wypowiedzi Nefryt i rzeczywiscie nie sa one napisane na najwyzszym poziomie kultury.Ja mam wrazenie,ze dziewczyna po prostu chciala wyrazic swoje zdanie i zrobila to ostro,ale nie miala zlych zamiarow.Pozniej przeprosila a agabil1 twierdzi,ze przeprosiny "nie wydaja sie szczere" ,dziwne to troche jak dla mnie??Samo przepraszam nie wystarczy???
Jesli chodzi o Smoczyce to jedyne do czego moznaby sie "przyczepic" to stwierdzenie ze "krytyka moderatorstwa jest wykluczana".Spotkalam nie raz jakies uwagi odnosnie moderowania forum przez Smoczyce i ona sama osobiscie prosila,zeby nie wyrazac ich na publicznym forum tylko napisac do niej PW.Natomiast nigdy nie uznala tego jako ublizenie i nie wymagala od nikogo oficjalnych przeprosin,bo i nie ma za co.Podobnie tutaj uwazam,ze wymuszanie na Smoczycy przeprosin to stanowczo za duzo,bo po prostu nie ma za co przepraszac.Ani nikogo nie obrazila,ani nie uzyla nieodpowiedniego slownictwa.Wszyscy znamy Smoczyce nie od dzis i wiemy jak dobitnie potrafi wyrazac swoje zdanie.Jakos do tej pory nikt nie mial z tym problemu,wiec dlaczego nagle sposob bycia Smoczycy stal sie bardzo niewygodny??? Czytam jej post juz chyba 5 raz i za nic nie moge doszukac sie slow,ktore w jakikolwiek obrazalyby Agabil.
Nie wspomne juz o nadinterpretacji podpisywania sie przez Smoczyce pod slowami Nefryt,mysle ze nie trzeba dlugo sie zastanawiac i analizowac,zeby wiedziec o co dokladnie jej chodzilo.Moim zdaniem zestawianie Smoczycy i zgarnianie jej na jedna strone z Nefret jest bardzo krzywdzace i nie fair.
Przyznam uczciwie,ze podobnie jak wiele dziewczyn uwazam,ze cenzura i polityka banowania jest zbyt ostra.
No i przepraszam za skladnie,ale naprawde jestem podirytowana i ciezko jest mi sklecic tak dluza wypowiedz po polsku.Mam jednak nadzieje ze glowny jej sens mozna latwo odczytac
pozdrawiam
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując