Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Troll na MM...?
Wątek: Troll na MM...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-27, 23:59   #86
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Troll na MM...?

[quote=AgaZ]Mnie przeraża fakt, że łatwo Wam przychodzi usprawiedliwianie na siłę swojej koleżanki. Która zamiast przeprosić Agabil, za bardzo przykre i fałszywe słowa, brnie dalej w przekonaniu o swojej nieomylności i kulturze wypowiedzi.
I tak jakoś się dziwnie składa, że to Wy macie zawsze odmienne zdanie, więc nie dziw się, że dla mnie to jednak jest "mur".


Alez Agnieszko,bardzo sie tu mylisz.Nie jestem kolezanka Smoczycy,nigdy nie zamienilam z nia slowa,a mimo to sama jej bronie,tak samo gdyby to byl ktos inny w tej samej sytuacji,bo po prostu uwazam,ze nie zrobila nic zlego.Wyrazila tylko swoje zdanie i byla bardzo szczera,co osobiscie cenie.Agnieszko,czy na prawde uwazasz,ze to co napisala Smoczyca bylo bardzo przykre i falszywe????? Ludzie jestesmy dorosli,w zyciu spotykaja nas duzo bardziej przykre rzeczy niz dobitne wyrazenie swojego zdania na temat forum czy makijazu.Poza tym Smoczyca nie uzyla ani razu obrazliwego slowa,nie komentowala sposobu moderowania forum,tylko napisala o nietolerancji krytyki i to wszystko.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując