Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 17:11   #4164
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Mag: nie ma u Ciebie Gler?? Skoro nawet w mojej miescinie jest, to moze u Ciebie tez?

Myślę, że by Ci pasowała dwójeczka

Cyber: nie warto trzymać się takiego faceta Wiem, serca pęka, wspomnienia itp, ale naprawde, im szybciej powiesz mu papa tym lepiej dla ciebie. Mój poprzedni zwiazek po kilkunastu miesiącach zaczal iść w złym kierunku, co się działao, to paranoja po porstu - robienie sobie jawnie na zlość, zero wspracia, zero dobrego słowa, a wręcz podcinanie skrzydeł (tzn jesli chodzi o mnie, bo zaczęły sie teksty do mnie: "no i po co Ci te studia", "po co sie tyle uczysz" itp), udowadnianie kto to kim nie jest itp. Ten "związek" zmienil mnie bardzo, w negatywnym sensie, mój obecny TZ musi teraz okazać sie wielką cierpliowością i zrozumieniem, musi dac mi sporo czasu, żeby pozbyła sie zachowań i nawyków nabytych w trakcie poprzedniego związku. Wiedziałam ze nie ma sensu w tym tkwić, było cięzko, ale nie żałuję. W sumie to żałuję, tego co MagJa, że nie stało sie to wcześniej.
Chciaż, dzieki exowi tak bardzo doceniam teraz mojego obecnego TZ, wkońcu wiem, jak powienien wygladać związek, co powinno się "otrzymywać" od drugiej osoby, jak zachowywać.

Nie daj traktować się w ten sposób. Pomyśl soie, na ile to jest faktycznie kochanie z Twojej strony a na ile obawa przed samotnością i życie wspomnieniami. Pomysl, czy widzisz sobie go jako Twojego męża, ojca Twoich dzieci. Czy chcesz się tak czuć do końca zycia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-11 o 17:20
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora