Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem z żonatym mężczyzną ...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 17:20   #54
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Oczywiście, że ich relacja jest bardzo złożona i być może On też kocha. Narazie jest fajnie, albo było bo już sama autorka watku stwierdziła, że jest jej ciężko. gdyby była szczęśliwa ten wątek zapewnie by wogle nie powstał. Nie nam tu rozstrzygać co jest dobre a co złe, kto co czuje i jak On powinien się zachować. Jedak większość chce zwrocić uwagę na to, iż związek wydaje się być bez przyszłości. Mimo, że teraz jest miłość i wspólne spędzanie czasu co amethys będzie miała z tego za 20 lat. Żyć teraźniejszością i w pewien sposób nie zastanawiajac się nad jutrem mogą osoby w moim wieku. Autorka wątku choć nadal jest młoda, powinna jednak zastanowić się nad swoją przyszłością już teraz. Coprawda na miłość nigdy nie jest za późno, jednak na dzieci np. za 10 może już być.. Oczywiście to co pisze to moje przekonania i nie mówię, że tak ma czyć czy, że tak będzie. To wszystko musi być dla Ciebie skomplikowane i mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję. Tak jak napisała jedna z wizażanek przedewszystkim pomyśl o sobie. Pozdrawiam
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując