Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 21:43   #1238
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Ja też pisałam z praktyki. Widocznie co biuro to jest inaczej. Jak jest z odbiorem w domu to nie wiem, ale kilkakrotnie ktoś mi odbierał zamówienie w biurze lub oddziale i zawsze karta konsultanta wystarczała. Co więcej w oddziale poinformowali mnie że dla Orifame właśnia ta karta stanowi dowód że wydają właściwej osobie.
To widoczne mamy inne doświadczenia Tak, jak mówisz: co biuro, to inaczej

Cytat:
Napisane przez czarnowlosa20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeszcze takie pytanko: Czy któraś używała maseczki nawilżającej z algami oriflame?? I jak wrażenia? Czy was też szczypała, piekła skóra po nałożeniu maski?bo mnie właśnie tak. Ciekawe jak to u was było?? Może mi nie służy albo ma tak byc, choc watpie
Ja po nałożeniu jej na twarz czuję przez te 10 minut, jakby twarz mi... puchła. Straszne uczucie Najsilniej czuję to, gdy leżę. Ale już się przekonałam, że w rzeczywistości nic nie puchnie. I mimo nieprzyjemnego uczucia polecam tą maseczkę, moim zdaniem jest chyba najlepsza spośród tej serii.

Ja zamierzam kupic z 8 tą nową maske dotleniającą

Dziewczyny, które odbierały dzisiaj paczki lub były na szkoleniu: możecie coś powiedzieć o błyszczykach z Visions, nowym zapachu Dancing Lady i ogólnie nowościach, które mogłyście wypróbować?

Aha, i zauważyłam, że polski katalog różni się od węgierskiego tym, że u nas nie ma tej nowej serii do stóp
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora