Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-12, 20:45   #3157
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no, że na stałe zagoszczą to mówiłam ogólnie o JT... teraz na przykład kusi mnie zielona Herbata z miętą i mandarynka czy cytrynka,nie wiem dokładnie...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ja wiem, że 100zł to dużo...
Hihi kazdy wydaje na co lubi, ja osobiście np nie dałabym 300zł za box Depechów... A znam takich co by i 500 wydali...
Nie dałabym też chyba 100za książkę na przykład... (no chyba że in English bo niestety takie są ich ceny w PL)... Ale to jakbym musiała. I czasem się łapię że patrzę na ciucha który kosztuje 100zł i mówię sobie "niee, za drogo" a po chwili dociera do mnie, że pod wpływem chwili mogłabym tyle za jeden błyszczyk dać...
Dlatego też ostatnimi czasy uspokajam sumienie i kupuję sobie trochę ciuchów itp... ale i tak niedługo skończę w Douglasie
nawet nie chce isc ogladac tych blyszczykow, na ebay widzialam Ginger, ale nie wiem jak pachnie

ja juz zamykam moj zbior, dzis kupilam te 3D max i naprawde juz DOSC, no chyba ze te Ori sie pojawia w UK pomysle jeszcze, moze mi przejdzie


jesli chodzi o ciuchy to jak pracowalam to nigdy nie patrzylam na cene, jak mi sie podobalo to kupowalam i tyle, ehh to byly czasy
teraz jak juz w koncu znajde porzadna prace a nie tylko part-time to oszczedzac trzeba, bo czasy ciezkie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora