Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-13, 13:45   #2
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: nadaje sie? jesli nie to jaki inny? pomocyy.. LICZE NA WAS ;)

witaj
ja właśnie wczoraj (mimo obietnic składanych moim włosom, że tego nie tknę) użyłam tego rozjaśniacza, ale ja użyłam go do rozjaśniania odrostów - jest silny, ma wodę 12%, więc spokojnie rozjaśnia moje bardzo ciemne włosy do złotego blondu (czyt. żółtego :/), dlatego też i niestety po tym środku trzeba zastosować jeszcze jakiś środek koloryzujący.
W trosce o Twoje włosy nie polecam używania go na całą głowę, kiedyś to robiłam i bardzo zniszczył mi włosy (i co z tego, że jest jakiś proteinowy, ble...ble), więc jeśli masz słabe włoski, to Ci je kompletnie wypali...brr
w dodatku bardzo drażni skórę głowy...
hm, nie wiem co Ci doradzić, ja schodząc z koloru ciemny brąz do blondu, robiłam to dłuuugo...najpierw pasemka u fryzjerki, potem na własną rękę je rozjaśniałam, czego trochę żałuję...no ale mam ten upragniony blondzik,
może jakaś farba, która oprócz farbowania delikatnie rozjaśnia??z tego, co widzę na zdjęciu, to masz średni lub ciemny blond. Tylko jeśli będziesz rozjaśniać (pamiętaj delikatnie!!!) to nie nakładaj farby ciemny blond, bo wyjdą bardzo ciemne, albo w zielonkawym odcieniu (niestety też to przerabiałam, ach...)
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora