Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-13, 15:50   #3180
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
widać lekką różnicę między tymi odcieniami, na ustach najbardziej podoba mi się zdecydowanie ten Rose Eclat. A na kartce najładniej wyszedł ten ostatni, budyniowy taki, który to?
Dzięki kochana!!!
to jest Rose Acidule - daje taki pastelowo-cukierkowy kolor
mi sie chyba najbardziej podoba Rose Gold, choc sama nie wiem - zadnego bym nie oddala

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

ojj które burżujki smakują chemią??? w sumie - po co ja się napalam, ich i tak chyba jeszcze nie ma w sklepach
Berry mnie kusi, ale chyba dam sobe z nim spokój chwilowo na rzecz BeYu Tym bardziej że Douglasowy i Sephorowy kuponik urodzinowy już na mnie czekają chyba JT padnie moją ofiarą
wlasnie te nowe 3D max mi tak jakos zalatuja, ale porownalam sobie je z Les Nudes ktore mam, a potem z roznymi w sklepie i one wszystkie tak maja nigdy wczesniej tego nie zauwazylam, ale generalnie nie jest to cos natretnego i nie przeszkadza - tak to jest jak sie czlowiek przyzwyczai do pachnacych Worl Tour JT

jesli chodzi o te Gleamink to ja wciaz czekam na ten Pink z Ebay, co sie nabralam na takie dlugie czekanie, no ale coz
Be Yu nigdy nie testowalam ja to sie widze lubie trzymac w kregu ulubionych i miec z nich po kilka kolorow

Kasiu wiesz co, ja poczekam jeszcze troszke i zobacze jak mi sie uzywa ten Berry bo chyba jak dla mnie jest za rzucajacy sie w oczy i generalnie wole uzywac te dwa pozostale, jasniejsze Mauve i Coral, jak zauwaze ze lezy odlogiem bo siegam po inne to Ci go odstapie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a zdradź proszę co to za cudowny koralowo złoty lakier masz? ja ostatnio oszalałam na punkcie OPI genialne lakiery!

justyś:zadnych więcej JT - trzymam za słowo bo inaczej:
to jest Boots No7 Stay Perfect kolor Sorbet - w tej chwili mam miniaturke tego lakieru, wczesniej mialam pelnowymiarowe

JT- przestalam walczyc o e WT z moja kumpelka, na razie odpuscilam, ale przyszedl dzis do mnie mail z feel unique ze maja na stanie juz te cynamonowe i gryzlam sciany bo chcialam zamowic ale niestety karty pozabierane teraz juz mi przeszlo, to takie chwilowe bylo chyba




Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ja nie iem jak Wy zużywacie te błyszczyki skoro macie ich takie ilości. Ja mam trzy (plus dwie pomadki i jedną szminkę) i co prawda na każdym widać ślady użytkowania a skończyć się nie chcą.

Ostatnio "wzięłam na warsztat" Inglota Funny ananasowego, którego mam już od roku. Duży wcale nie jest- 8 ml i maziam się nim codziennie od dwóch tygodni chyba- kilkanaście razy dziennie! I cholernik nie chce się skończyć a przecież był już częściowo zużyty bo wcześniej też go używałam tylko nie tak namiętnie.
Jak TŻ widzi mnie z nim w łapie to ucieka z wrzaskiem (strasznie go nie lubi bo ma złote drobinki i jak go pocałuję to zaraz się wyciera, i rozciera je sobie po twarzy, a potem cały jest w tych drobinkach )
ja to bym chciala zeby bylo widac uzycie ale z drugiej strony jak mi sie cos skonczy to mi serce peknie


Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mój TŻ dostaje szału jak widzi na mnie błyszczyk :P a ja je tak lubię...
moj sie przyzwyczail, jak nie mma na ustach to mowi ze jakos dziewnie wygladam...

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja też z Gliwic


Dziewczyny na 100% zdałam matme Zobaczemy na ile ale na pewno zdałam
gratulacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0714.jpg (145,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0715.jpg (143,3 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2009-05-13 o 15:52
justitia jest offline Zgłoś do moderatora