Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 16:32   #260
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez ana_k Pokaż wiadomość
Naprawde kazda z was ma bardzo zgrabne nogi , nie wiem skad sie biora takie uwagi..inni maja gorzej jak np. ja a żeby nie byc gołosłowną dowód poniżej
haha, nie martw sie, mam bardzo podobne, tyle ze Twoje maja bardziej ksztaltne lydki

Cytat:
Napisane przez Sheelo Pokaż wiadomość
ana_k- szpilki na stópki i nic nie widac) Wcale nie masz strasznie chudych nóg. Ja pobijam wszelkie rekordy
W moim przypadku sprawa przedstawia się tak, że nogi łączą mi się tylko w kostkach i kolanach, a reszta jest w ohydnej odległości od siebie. Szczegolnie groteskowe jest połączenie kolano--->łydka, gdzie wyglądam jakbym miała dolną partię nóg od jakiegoś przedszkolaka, taki mały obwód. Oczywiście dowód rzeczowy na zdjęciach, jak w poście wyżej

http://img17.imageshack.us/img17/844/nogid.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/7333/nogi2.jpg
spokoooojnie, Tobie przynajmniej lacza sie w kolanach
moje lacza sie w kostkach i nigdzie wiecej tez mam "dziure" miedzy odnozami (jej jak to brzmi z ta dziura)

czasem sie zastanawiam, jak te nogi sa "wyprowadzone" z bioder, ze nie lacza sie w udach przeciez u innych ludzi sie lacza
to nie jest kwestia chudosci, po prostu taka inna budowa, eh i trudno
kiedys przejmowalam sie, ze idac w spodnicy, czy obcislych spodniach, widac te krzywizny, teraz wkurzaja mnie komentarze innych
najbardziej nie lubie opinii, ze jesli masz krzywe nogi, to nie mozesz zakladac rurek i takie tam.
ranyy, a co kogos obchodzi, jakie mam spodnie, niech spojrzy na siebie
dziewczyny pamietajcie, ze pewnosc siebie jest bardzo wazna

pzdr
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując