Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-14, 07:01   #4982
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Mam pytanko, wiem że w Warszawie jest parę fajnych sklepów, za tydzień jadę na weekend i zastanawiam się czy znajdę tam coś dla siebie poniżej 100 zł w rozmiarze 65 F/ 65 FF. Myślicie że da radę? Bo do końca maja chciałabym sobie coś kupić, na razie tylko zastanawiam się nam Portią Curvy Kate z dopasowanej (za 89 zł jest w promocji...). Ale z tego co wiem one dość zabudowane są, a wolałabym coś mniej na lato :/ ehh, sama już nie wiem. Myslicie że dostanę tam coś?
noo jak cos na lato to ja bym jednak milene, wyprzedażowo maskaradke jakąś, może CK te nowe chodzi mi o te usztywniane bo wyglądają jakby się nadawały (ale to się okaże ) , no i cleo

w sklepie jeżeli coś znajdziesz poniżej 100zł to będzie to CK

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Hm, a ja wrzuciłam swoje staniki na balkonetkę. Uważam, że to świetny pomysł z tym ogólnodostępnym katalogiem ze zdjęciami i opiniami
hmm fajny, ale ja tam jakoś specjalnie nie mam ochoty wrzucać swoich fotek w staniku. W sumie i tak tam mam innego nicka , ale jakos tak no nie wiem ... każdy może to przeglądać sobie - przecież na pewno nie tylko kobiety tam będą zagladac :P

ja tam mam dostęp do galerii lobby i to mi odpowiada - ale jak byłam na początku tej "drogi" to bardzo bym sie cieszyła jakby było coś takiego jak ten katalog otwarty
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora