Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-14, 18:21   #561
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Oj ja to mam pecha dziewczynki Pisałam wcześniej o tym praktykancie nieszczęsnym no i co się okazało; przyszłam do domu i około 14 na wkładce zobaczyłam taką brązową wydzielinę ale się wystraszyłam! Od razu postanowiłam iść do mojego lekarza prywatnie(akurat miałam szczęście że w ten dzień przyjmuję, oczywiście w przychodni go nie było rano ale prywatnie po południu to był) Okazało się że ten pacan za głęboko mnie zbadał i dlatego ta wydzielina się pojawiła mój lekarz nazwał to "starą krwią". Mówię Wam że jak na niego trafię to przysięgam że mu wygarnę że zapamięta na całe życie
Ale miałam zrobione usg i widziałam Maleństwo(mój TŻ tez widział- po raz pierwszy) i wykaz pracy serduszka i coś jeszcze z główką mierzył nie pamiętam jak to się nazywa w każdym razie wszystko dobrze z Dzidzią a ja mam brać dalej luteinę(oczywiście jak tylko zobaczyłam tą wydzielinę to wzięłam luteinę, nie mówiąc że ten pacan mi już nie kazał brać, i lekarz mnie pochwalił że dobrze zrobiłam)
Ale strachu się najadłam Najważniejsze że Dzidzia rośnie już ma 266grama ile mierzy zapomniałam się spytać a na tych wydrukach się za bardzo nie orientuje
W każdym razie jestem spokojna po tej wizycie i mam nadzieję że już mnie nic nie będzie nie niepokoić
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując