Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-15, 14:18   #5036
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Z tego co ja już sie tu dowiedziałam to musisz od obwodu (zmierzonego ściśle) odjąc 5 i zaokrąglic w dół, czyli 78-5=73 i zokrąglamy do 70 (i to jest obwód stanika). W biuście masz 88, czyli szukasz w tabeli 70/88 i odczytujesz rozmiar
link do tabelki jest na pierwszej stronie wątku.
o tu: http://www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html

Dziewczyny co sądzicie o tym staniku? http://www.intymna.pl/katalog/comple...2b4d42a4b994d8
jest przepiękny i niedrogi. Ma któraś z was? Jak z miseczkami?
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzo ciasno na wydechu? A w biuście luźno na lekkim wdechu? czy mogłabyś jeszcze zmierzyć biust w zwisie (tzn. w pozycji pochylonej pod kątem 90stopni).
Radziłabym szukać staników z obwodem 70, narazie z miseczek wychodzi Ci D, ale często okazuje się, że pomiar w zwisie znacznie różni się od pomiaru w pozycji stojącej i wtedy trzeba by było skorygować miskę. Jeśli w zwisie nie wyjdzie Ci więcej niż 90cm, to 70D powinno być dobre.
Pamiętaj tylko, że bardzo ważne jest dokładne założenie stanika (patrz początek tego postu ).
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc. Bardzo mi się przydadzą Wasze rady. No i oczywiście zmierzę biust w zwisie. Porównam z tabelami.
A później wybiorę się na przymiarkę do sklepu.
Wcześniejsze moje przymiarki zapewne nie pomagały, bo jak mówiłam ze zmienił mi się biust (wcześniej 75B) i jest raczej większy to panie ekspdientki , które zbytnio nie znają się wciskały mi masowo 75C lub 80B. Ale jakoś po przymiarkach nie byłam przekonana do tych rozmiarów.
Także ogromne dzięki za pomoc, obmierze się jeszcze rad, skorzystam z waszych rad i się odedzwę
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora