Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-16, 05:19   #4125
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Olejek jest bardzo wydajny i niedrogi, pudru też wystarczy odrobina. Kosmetyki z BU są dla mnie alternatywą dla tych droższych, aptecznych.
W każdym razie opłaca się.
Ewentualnie puder bambusowy możesz zastąpić zwykłą skrobią ziemniaczaną z dodatkiem cynamonu. Ładnie matuje i, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, nie zapycha porów. Warto wypróbować.
Jak zrobic taką mieszankę.Chodzi mi o proporcje.

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
No kurcze,to ja naprawdę nieekonomiczna jestem,bo mi 200ml kocanki to nie wiem czy na miesiąc starczy.
Dzięki za opinie.W takim razie kupię damascena.
Kurcze,poklikałam na zamówienie i wyszło prawie 150 zł.
Oj,mój portfel tego nie wytrzyma.Muszę część zakupów odłożyć na później.Tylko co??
Jeszcze jedno.Co myślicie o olejkach do mycia?Polecacie je czy raczej nie warto?
Na razie mam w koszyku 2,ale nie próbowałam ich jeszcze i nie wiem czy na razie nie kupić jednego i pierw przetestować.
Ja ma olejek do mycia twarzy pomarańczowy i jakos na mnie nie działa.Nie zauważyłam żadnej poprawy cery a stosuje go już miesiąc z kawałkiem.
Jeśli miałabym z czegoś zrezygnowac to byłby to właśnie olejek.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora