Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co wypada po 30,40,..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-17, 17:10   #135
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: co wypada po 30,40,..

Syla, sire.ina calkiem milo mi sie was czytalo i w ielu wypadkach sie zgadzam.

Syla, fakt w tym wieku wypada miec meza i dzieci, a jesli ich nie ma to napewno taka pani jest bezplodna, tak tez kwituja inni brak posiadania potomstwa. wiekszosc zaklada z gory ze pani jest bezplodna, bo jak mozna nie chciec miec dzieci?
Ehhh mozna by gadac i gadac, jak by nie bylo fajnie mi sie was czytalo i nawet posmialam sie.

Dodam jeszcze, ze mnie komplemeny na niewygladanie na swoj wiek( we wrzesniu skoncze 33lata) bardzo lechca. Daja mi przewaznie 28 lat i wiele osob robi wielgasne oczy, jak mowie ile mam. sama sie z tego smieje i ciesze sie ze mlodo wygladam, potrafie sie tez sama z siebie smiac, np wczoraj na oczy 25-latki zaczelam sie smiac i mowic ze fajnie mloda dupa jestem i razem z 39-latka, ktora sama ocenilam na 35-36 lat obie zaczelysmy sie smiac ze jeszcze mlode dupy jestesmy. nie bylo w tym nic zgryzliwego, a przynajmniej z mojej strony, mnie takie komplementy naprawde ciesza.

A i w otoczeniu w jakim sie obracam to raczej uwaza sie ze kobieta po 30-tce to jest to. Nikt mi jeszcze nie powiedzal, ze to juz z gorki, ze jakies wraki z nas, wrecz przeciwnie, chodz nie jest wykluczone , ze ktos taki gdzies isteniej, tylko albo ja na niego nie trafilam, albo ta osoba nie ma odwagi, takich tez wypowiadac glosno hehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując