Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-19, 11:04   #596
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

TancerkaGd mi powiedzieli że muszę z 5-6 tyg czekać na nowy dowód bo przy zmianie danych tak jest, nie wiem jak u Ciebie może krócej to trwa. A zmienić trzeba chyba jak najszybciej ale też słyszałam że do miesiąca jest czas. A kiedy się przeprowadzacie? Bo mi np baba w skarbówce powiedziała że jak się zmienia dane to za każdym razem trzeba wypełniać taki pit-3 i powiedziała że skoro nie mam dowodu to żebym przyszła jak mi wydadzą to za jednym razem wypełnie ten pit(ze zmianą nazwiska i nr dowodu) Tylko jeśli Wy wprowadzacie się później to nie wiem czy Ty byś mogła z tym wszystkim czekać, bo najwyżej do 1,5 miesiąca po ślubie trzeba ten pit wypełnić, także musisz się dowiedzieć bo może u Was w mieście jest inaczej chociaż nie sądze.

Ale fajnie że poczułas juz pierwsze ruchy Ja to nie wiem mam takie czasem dziwne bulgotania w brzuchu ale chyba na ruchy muszę jeszcze poczekać, pewnie dlatego że jestem przy kośći a podobno chudsze dziewczyny szybciej je odczuwają.

A z tym biustem to nawet mi nie mów, mi juz tak urosły że każdy stanik mnie ciśnie i chyba musze zainwestowac i kupić z 2 nowe bo zniekształce te piersi do cna

CatHot jak przeczytałam to się przeraziłam Pewnie niemiłe uczucie doznać tzęsienia ziemi ale dobrze że nie byliście w epicentrum tego horroru. A to piszesz że 2 trzęsienie a długo juz tam mieszkacie? Może to jakis zgrożony teren i lepiej się przeprowadzić

Ma-li-na a jednak sprawiedliwość istnieje Przeprowadzacie się z tej kamienicy do super domu i to wielkiego, urządzicie sobie go po swojemu i bedziecie mieć spokój, żadnych hałasów, pożarów i strachu
A z tym grillem to nie rób smaka bo u nas paskudna pogoda a ja bym taką kiełbaskę pochłonęła albo ze 2

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:34
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując