Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co wypada po 30,40,..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-19, 13:46   #146
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: co wypada po 30,40,..

Cytat:
Napisane przez Ratatuj Pokaż wiadomość
Miałam już nie pisać,żeby nie zaśmiecać wątku ale widze,ze mnie nie zrozumiałyście.
Wyraźnie napisałam,że różnica starzenia się miedzy kobietą a mężczyzną jest uwarunkowana naturą tak zostaliśmy stworzeni.
Ponieważ w ciele kobiety jest wiecej tkanki tłuszczowej oprócz tego kobiety mają wolniejszą przemianę materii dlatego częściej tyją i borykają sie z tym problemem.
Skora kobiety natomiast jest cieńsza od meskiej zawiera mniej gruczołów łojowych dlatego szybciej widać na niej oznaki starzenia.
Kobiety szybciej siwieją.

Podeszłam do tego z punktu,że tak jest po prostu.

Proporcje te jednak są w naszym ciele bardzo zróżnicowane dlatego każdy nas w różnym wieku wygląda inaczej.
Szczególnie kobiety które wiedzą jak zadbać o urodę różnymi specyfikami

Nawiąże jeszcze do wygladu Małgorzaty Foremniak.Fakt wyglada lepiej niż 20 lat temu ale teraz ma też inne możliwości.
Patrząc jednak na serial ''Teraz albo nigdy" kiedy przebywa w towarzystwie Marty Zmudy czy Kasi Maciąg to prosze Was naprawde nie widziecie róznicy.
przecież widać,ze jest od nich starsza.
pomimo tego ze nie wygląda na 42 lata.

Sylo i nie dziwię się, kiedy Twoja mama miała 30 pare lat a Ty chodziłas do liceum to mysleli że to twoja siostra
Cały czas podkreślam,że dla kobiety po 30 to najpiekniejszy wiek

Co nie znaczy podkreślam po raz kolejny ,że źle się czuję jako 40
Ratatuj, no pewnie, że widać, że Foremka jest starsza od Żmudy czy Kasi Maciąg Chodziło mi o to, że niektóre kobiety wyglądają najpiękniej w wieku ok.40 lat. Moim zdaniem Foremniak akurat wygląda właśnie na tyle ile ma , co nie zmienia faktu, że jest piękna.Np. Rafał Królikowski, ma 43 lata, moim zdaniem wygląda na 30 parę, a jego brat zaledwie 5 lat starszy wygląda jakby był od niego starszy kilkanaście lat.Co do tycia się zgadzam, kobiety maja mniej mięśni i więcej tłuszczu,wolniejsza przemianę materii ( szczególnie figura gruszka) no tak już mamy Nam rosną tyłki, im brzuchy.Co do siwienia, znowu się nie zgodzę Miałam już na studiach kolegów, którzy siwieli. Pewnie, ze kobiety farbują włosy i nie widać siwych, ale RACZEJ nie siwieją w wieku lat 20 paru, a faceci często już mają trochę siwków.Zresztą to jest dziedziczne, moja ciocia w wieku 24 lat zaczęła siwieć, moja mama i tata dopiero po 40-stce i to nieznacznie, ja na razie ani jednego, mąż już pa poprószone skronie ( po tacie, teściu był juz biały po 30-stce) Zgadzam się , ze mamy cieńszą skórę, ale facetom od razu robią się głębsze zmarszczki, bruzdy. Zresztą to jest róznie, mąż faktycznie widzę, że ma skórę grubszą, ale już od jakiegoś czasu ma zmarszczki wokół oczy i ust, ja mam cienką skóre i na razie nie mam.
I też się zgadzam, że 30 jest super tak jak i 40

I co do specyfików jeszcze dołożę swoje 3 grosze, myślę, że one nic nie dają ( chyba, ze retinoidy, nie stosowałam, ale zamierzam diroseal na naczynka), gdyby działały gwiazdy nie stosowałyby botoksu, liftingu itd.,). Taka Linda Evangelista ( była moją ulubioną modelką) reklamuje Loreal, ze niby taki skuteczny, a sama stosuje botoks od 10 lat. Tak samo jak Cindy Crawford od 27 czy 29 r. ż robi botoks.Nie wiem jak można w tak młodym wieku sięgać po takie metody? Poza tym w reklamie, twarz prześwietlona, wygląda na maks 30, a jej rówieśniczki podziwiają jak młodo wygląda i załamane, ze one tak młodo nie wyglądają Jedna wielka ściema. Jest pewnie i tak ogromna liczba kobiet, które wierzą w reklamy i obietnice wiecznej młodości, a koncerny kosmetyczne robią fortunę na naiwności kobiet. Krem pod oko, twarz, szyje, biust, może jeszcze na ucho i za uchoWolę oleje i maceraty z mazideł

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2009-05-19 o 14:42
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując