Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-21, 22:02   #2967
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj kupiłam bieliznę (stanik+szorciki+podwiązk a) ... spedziłam upojne 40 min w przymierzalni ale sie opłaciło ..komplecik jest idealny, dokładni taki jak chciałam biały, gładki tylko z wstawkami koronki po bokach. Cenowo tak sobie ale za jakość się płaci hehe
Polecam Wam dziewczyny sklepik na Krakowskiej chyba sie Capri nazywa o ile dobrze pamiętam jak bedziecie szukac własnie bielizny. Panie które tam sprzedają sa mega kompetentne, widac od razu ze sie znaja na rzeczy, doradzaja swietnie a nie tylko wciskaja jak to sie juz spotkałam z takim podejsciem pare razy. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu
Zgadzam się. Panie tam pracujące (zwłąszcza ta starsza) sa mega kompetentne. Potrafią doradzić i naprawdę "mają oko". Szkoda tylko ze bielizna jest taaaaaaka droga. Ale dobrze to stwierdziłas - za jakosc się płaci.

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, że nie przyjdą. Mnie odmówiła taka liczba osób, że szok.
My robimy wesele na jakies 120 osób (sie troszke pozmieniało). Ale zapraszamy jakies 150. Na dzień dobry stwierdziliśmy ze ten nie przyjdzie, tamtemu sie nie bedzie chciało, a komus innemu bedzie : za blisko, za daleko, za późno, za wcześnie, w złym miejscu i złego dnia (niepotrzebne skreślić :P ) Ale nawet nie mam zamiaru sie przejmować. Ci na których mi najbardziej zależy będą a to jest najwazniejszee (no oprocz chzestnej ale niesttey ona nie ma jak przyjechać z NY... ale bede sie z nią widzieć w tym roku wiec jakoś to będzie
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora