Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoopalacze i kosmetyki brązujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-23, 10:55   #2590
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Fake Bake samoopalacze-czy ktoras z Was uzywala?

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują krem tonujący Bielendy Sunny Skin. W tym roku Bielenda ma jeszcze krem orzechowy z lekkim podkładem i może któraś z Was ma już porównanie? jesli nie, to prosiłabym chociaż o wklejenie składu tutaj Sunny Skin, ja wklejam tego nowego a ,,mądre głowy" proszę o porównanie składowe.
Piekna skóra, Bielenda, krem z lekkim podkładem:
INCI: aqua, cetearyl ethylhexanoate, caprylic/capric triglyceride, titanium dioxide, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, glycerin, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, polysilicone-11, etylehyl hydroxystearate, cetearyl alcohol, etylexyl methoxycinnamate, alpha aluminium oxyde, propylene glycol, juglans regia (walnut), leaf extract, theobroma cacao, seed butter, magnesium aluminium silicate, cellulose gum, hanthan gum, citric acid, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, osobutylparaben, 2bromo-2-nitropropane1,3diol, parfum, ci77491, ci77492, ci77499.

Ma dwa filry - a filtrów nigdy dość i o ile się nie mylę to nie ma substancji destabilizujących parsol. To, co mnie interesuje to czy nie będzie ciut lżejszy od Sunny skin - tamten lubiłam ale przy dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że mam pierzynkę na twarzy a latem to średnio miłe uczucie, więc używałam Ziaji anno d'oro (ale wydaje mi się, że skłądowo jest gorsza).
podbijam wyjątkowo
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując