Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-24, 20:49   #127
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
o jezuńku, ale różnica! chciałabym tego lawendera, bo większość róży po jakimś czasie wygląda na mnie tak samo. wie ktoś jak to jest - jeśli jest wycofany sezonowo, to znaczy, że go jeszcze dadzą? i kiedy, jeśli tak?

no i odkryłam piękny cień, po prostu cudo - daje taki naturalny cień na oku (ani brązowy, ani śliwkowy, ani różowy - po prostu doskonały ). większość, które testowałam do tej pory dawały efekt siniaka . aaa- zapomniałabym - to Jane Eyre (mój ci on )

i mam pytanie - kojarzy się może komuś jasny różowo-cielisty (nie matowy i nie perłowy) cień jako baza?? bo właśnie nie mam na czym kłaść JE, a Chamomille trochę za żółty jest.
ewentualnie - czy można używać różu/rozświetlacza zamiast cienia (bo mam light pink i się zastanawiam)? - ale chyba nie bardzo bo drobinki mogą wpaść w oko, tak?

dzięki i poradźcie coś, bo w makijażu jestem zupełnie zielona
HOPE z Joppa jest właśnie taki. I spoko mozesz kłaść róż zamiast cienia. To główna zaleta mienrałów, można używać jak się chce. I mieszać jak sie chce
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora