Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-25, 18:15   #18
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

zastanawiam się nad tą lokowko- suszarką... bylam w saturnie i na wystawie byla braun activ ale w tą mniejszą szczotką. Wydaje mi sie ze to włosie jest zbyt rzadko rozstawione... nie wiem czy tak samo jest przy tej grubszej szczotce bo wydaje mi sie ze jej bym uzywala czesciej... Zaciekawila mnie lokówko suszraka Babyliss która byla ustaiwona zaraz kolo brush activ.. Miala dużą wsadzoną duzą szczotke i byla z podobnego włosia, miala 3 sczotki wymienne gruba, cieńsza i jakas podobno prostujaca (moim zdaniem nic pewnie nie daje...). Byla chyba 30 zł tańsza, ale moim zdaniem to nie jest zbyt wielka różnica. Wolę dołozyc juz to 30 zł ;p
Nie wiem jednak czy ta babyliss tez sie obracala...

jestem w kropce... bylam juz prawie zdecyd0owana na tą rowente brush activ, ale po dotknieciu tego wlosia wydaje mi sie ono za miekkie i troche takie rzadkie... ( w sensie ze sa duze przerwy miedzy kolejnym wlosiem). Byćmoże jak szczotka zacznie sie obracac to jest ok... ale bez obrotow nie wyobrazam sobie ukladania nia wlosow. Ciekawe jak? To włosie głaskaloby chyba tylko włosy...
Jak to wkońcu jest?
Nie wiem juz czy zaryzykowac z tą brush activ czy nie kombinować kupic zwykła lokosuszrake z ,,normalna", nie obrotowa szczotą?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując