Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-26, 15:43   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez Pycia0308 Pokaż wiadomość
Dziewczyny świat mi się zawalił czuję się tak beznadziejnie... Bo jestem głupią idiotką... Kochałam się z chłopakiem, który mówił, że mnie kocha, że mu strasznie na mnie zależy, że co by się nie działo, on będzie przy mnie... No i wpadliśmy a on mnie po prostu zostawił z tym samą... Wiem, wiem - zaraz się gromy posypią na mnie, że jaka to ja jestem głupia, nieodpowiedzialna, że gówniara, że tak się kończy seks w wieku nastoletnim... Nie będę Was prosić, żebyście sobie oszczędziły takich komentów, bo i tak one będą... I ja się nie dziwię, to wszystko prawda byłam taka nieodpowiedzialna... Robiliśmy to z prezerwatywą... Ale przecież wiedziałam, że żadna metoda nie jest w 100% skuteczna... Szkoda, że wtedy nie pomyślałam o konsekwencjach tylko jestem "mądra po szkodzie"... A koleś zwiał, schował głowę w piasek i się do mnie nie odzywa... I ja i on jesteśmy dzieciakami... Ale on jeszcze bardziej strasznie mi źle z tym... Bardzo się boję
Jeśli zdecydujesz się urodzić (a nie musisz - Twoje sumienie i Twoja sprawa - wiem, wiem, zaraz mnie będą pouczać, że polskie prawo zabrania), to masz kilka wyjść:
1. wychowywać sama (lub z pomocą rodziców), a od ojca dziecka starać się o alimenty (lub od jego rodziców),
2. dać na wychowanie swoim rodzicom - wtedy to będzie bardziej Twój brat/siostra, niż dziecko,
3. oddać do adopcji.

Zastanów się jak chcesz aby wyglądało Twoje życie, bo hasło "jakoś to będzie", a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Dziecko na pewno znacząco zmieni Twoje życie i nie ma się co oszukiwać - w pewnych sferach na lepsze, w pewnych na gorsze. Czy chcesz tej zmiany? To tylko Twoja decyzja.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-05-26 o 15:45
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując