Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Edyta Górniak w Playboyu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-02, 13:18   #11
sagefighter
Raczkowanie
 
Avatar sagefighter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: Edyta Górniak w Playboyu

Ja rowniez uwazam, ze jest zdolna wokalnie osoba a przy tym jest atrakcyjna i to jest wazne w tzw"Szol-biznesie".
Co do moich osobistych wrazen to troche zapewne przesadza z wywiadami na swoj temat, jest obecnie jej pelno w gazetach. Ciekawe, czy juz jej dziennikarze nie przeszkadzaja, ze wchodza z butami do jej zycia, czy chodzilo jej o to, ze nie dostala gratyfikacji pienieznych za wczesniejesze publikacje na jej temat?

Oczywiscie, rozumiem ja jako matke, kiedy byla atakowana przez dziennikarzy "Faktu" a potem nieelegancko to skomentowala w liscie do prasy na swojej stronie interetowej. Ale nasuwa mi sie pytanie: czy pani Edyta aby troszke nie przesadza i nie histeryzuje we wszystkim co mowila na ten temat?
Wogole nie dokonca wydaje mi sie taka jak sie w mediach przedstawia. Moim zdaniem bywa rozkapryszona, ale kazdy ma swoje wady, nawet bedac zwyklym czlowiekiem...
Wiec staram sie jej nie osadzac tak do konca. W sumie nie mamy do tego prawa, ale jednoczesnie jest wiele gwiazdek, ktore zachowuja sie podobnie.
sagefighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując