Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:23   #710
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Rozenwyn Pokaż wiadomość
Mam kiepskie porównanie z innymi maskaradkami. Jak dotychczas mierzyłam pandorę 30 DD za mała 30 E za duża. Aragon tyrkusowy 30 DD za duży 30 D dobry na styk ale na jeden grzeszek można sobie pozwolić Antoinette 30E za duża 30 DD już nie zdobyłam. Najgorsze jest to że zachorowałam na ten stanik i muszę go mieć!!!!! to najpiękniejszy odcień czerwieni jaki widziałam (na zdjęciu kolorek przekłamany) a effuniaka plunga mam 30 DD i dobry jest i bądź tu mądry człowieku
a jak mierzyłaś te za duże maskaradki to wgarniałaś wszystko dobrze do miseczek? najlepiej wgarniać w pochyleniu, wtedy ładnie się wszystko wypełnia.
skoro ten stanik mieć musisz, to narazie zostaw ten (mi by takie małe bułkowanie nie przeszkadzało ) , a jak znajdziesz 30DD to wtedy kupić i porównasz, a gorszy sprzedaż.

Cytat:
Napisane przez cocoa_butter Pokaż wiadomość
Wiesz co.... jakbym miała tyle staników co Ty to chyba bym ze szczęścia umarła, jeszcze jakby to na mnie tak leżało wszystko
apetyt rośnie w miarę jedzenia mi to chyba i 100 staników byłoby mało twoja kolekcja też niedługo się poszerzy
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora