Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 13:43   #28
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
evelinek polecam ci pielegnacje z EGM, wg mnie tanie naturalne kremy- nie kazdy lubi mieszac - moge Ci zrobic probke jesli cos wspolnie zamawialysmy ale musisz mi przyomniec na PW przed wyslaniem. Cena dzis przy zbiorowym zamowieniu byl za krem EGM 60ml -26zl juz z wysylka

MYDŁO AFRYKAŃSKIE
przewertowałam cały necik i niepochlebna opinia byla jedna- ze matowi wlosy- ale biorąc pod uwagę inny gatunek wlosa u afrykanczyków - mnie to nie dziwi.
po licznych stresach niestety moja cera była w trakcie jakiś bulw, gul itd, a nawet jako nastolatka nie mialam wiekszych klopotów z cerą więc czułam sie niekonfortowo bardzo. Wczesniej (przypadek) zamowiłam to mydło na CS i na drugi dzień juz widzialam poprawę i teraz po tygodniu juz niemal o kłopocie. Mogę więc szczerze Wam polecić ręcząc słowem.
Jest to średnia baba wielkanocna co do formy. Bardzo ziarnista grudkowata twarda masa (jak batony zbozowe), zapach ma ziemisty, organiczny z dodatkiem woni szarego mydla -perfumy to to nie są, ale nie odstrasza potencjalnych narzeczonych . Odrywa się jej kawałek a reszta leży bezpiecznie w worku (mozna Wiec kupic na spółę).
Mydli sie o dziwo normalnie, lecz nie intensywnie i w kontakcie z wodą robi się plastelinowata. Po umyciu mam wrażenie, że mam tak czysta buzię jak nigdy, zadnego filmu, sebum, nic. Coś jak po szarym mydle tylko bez ściągania buzi. Nawet się zastanawiałam czy dawac krem czy nie.

Jest to stara receptura afrykańska. Mozna je kupić w kilku miejscach, ja zostaje przy CS bo wiem ze oni kontroluja ten proces i produkt i trzyma to poziom, podobno nie wykorzystują miejscowej ludnosci(Ghana) tylko im przyzwoicie placą. Ja akurat zwracam na to uwage i zawsze mam nadzieję ze to prawda.

tu link do filmiku z zamowieniem- naprawde duze jest- http://www.youtube.com/watch?v=kQwDhhco__w
No i czuję się skuszona Pozostaje tylko poczekać na kolejne wspólne zamówienie mydeł, co po takiej rekomendacji czuję że szybko nastąpi
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora