Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na życiowym rozstaju dróg, czyli chcę studiować Japonistykę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 21:00   #20
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Na życiowym rozstaju dróg, czyli chcę studiować Japonistykę :)

Dzięki dziewczyny Chyba właśnie tego potrzebowałam -utwierdzenia się w przekonaniu, że to nie takie nienormalne
Cytat:
Nie napiszę Ci o japońskim ani o japonistyce, bo nie mam o tym większego pojęcia. Chciałam tylko zapytać, z czym Ci się tak spieszy?
Hm... chciałabym odciążyć rodziców i zacząć zarabiać na siebie. Ja wiem, że jestem ich córką i nie wypomną mi tego. Ale czuję się głupio będąc dorosłą osobą, za którą płaci się mieszkanie i wyżywienie... Na swoje wydatki mam - ale to wszystko... to nie praca na serio. Gdybym miała pieniądze to mogę studiować do końca życia Lubię wiedzę... to chyba faktycznie nałóg

Durga - nie myślałam o tym... Dla mnie jak jest termin to jest i tyle ;-) Ale może zainteresuję się w ten sposób. Pytanie jeszcze czy z moimi starymi wynikami mam szansę... Muszę zajrzeć jakie przedmioty się liczą, żeby się nie okazało że się wygłupiłam tylko Jutro przeczytam, w poniedziałek poczynię kroki

Lemirka - na lekcje zapraszam ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując