Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-31, 13:23   #97
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Super watek.

Ostatnio systematycznie przekonuje się, że naturalne kosmetyki jednak działają najlepiej
Postanowiłam zabrać się za siebie i spróbować dopomóc cerze. Dlatego znów próbuje z minerałami.
A jeśli chodzi o BU to najbardziej lubię żel hialuronowy Właśnie zamówiłam 3 butelkę, tym razem z alantoiną i pantenolem Jest cudowny pod każdym względem. Mimo, ze co jakiś czas na twarzy pojawiają sie "niespodzianki" (przypuszczam, że to wina podkładówdrogeryjnych) to ten zel ratuje moją skórę. Cieszę się, że mogę go używam samodzielnie, mieszac z kremem albo serum, nakaldac na krem - bomba! Kto go jeszcze nie spróbował - polecam!
Lubie też maseczkę morską - świetnie odświeża twarz, rozjaśnia ją choć ma specyficzny zapach i kolor Peeling enzymatyczny tez jest świetny bo bardzo łagodny.
Właśnie zaczynam przygodę z tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% - mam nadzieję, że się nie pogrążę
No i tyle. Z drogeryjnych kremów używam tylko Lirene z wit. C bo jest lekki i nie zapycha
Jeśli tylko przypasują mi mineralki to bedę skakać ze szczęścia

[edit]
Dziewczyny, czy króaś jeszcze używala pudru perłowego z BU?? Zastanawiam się co lepsze: jedwabny czy perlowy?? W wątku jest tylko jedna opinia...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:30
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora