Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-01, 17:46   #48
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Wierzę w to co napisałyście, że jak już wyjdę za mąż, to za kogoś wartościowego i razem będziemu budować nasze szczęście Mi nie w głowie zabawa chłopakami i ich uczuciami A co do słubu to nawet bym chciała, żeby moja siostra mnie wyprzedziła Fajnie pobawić się na ślubie młodszej siostry jeszcze jako panna ) nie ma co się spieszyć i nic na siłę, bo serce nei sługa

a gospodarstwo chcę przejąć może i męża znajdę, który się nim zajmie a ja otworzę sobie swój biznes - agroturystykę albo restaurację na wsi <hura> już nie mogę się doczekać, to moje marzenie od daaaawna a warunki ku temu mam i póki co się nie poddaję

Stroje zaproponowane mi się podobały
a macie jakieś makijaże, które by mi mogły pasować?
Np takie wieczorowe? bo w sobotę idę na wesele-jubileusz w sumie, ale z tańcami jak wesele. Mam fajną sukienkę, czarną z czerwonym odcięciem w talii...podoba mi się do tego biorę czerwone dodatki (kolczyki, wisiorek, bransoletka, buty...)
Jaki makijaż by pasował? może czarny smoky eyes? wg mnie to ślicznie wygląda, ale nie wiem czy mi pasuje i czy umiałabym zrobić...cienie mam w takich barwach, całkiem sporo ich nawet tylko nie wiem czy by mi tak ładnie wyszedł i czy nei rozmazał by się pod wpływem temperatury przy tańcach i nei spłynął...zawsze na powiece roluje mi się cień w taką kreskę na załamaniu i duupa ( już próbowałam z fluidem bazującym, ale nei bardzo pomogło...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując