Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-01, 18:48   #49
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Nie chcę być starą panną! Potrzebuję zmian od zaraz!

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Wierzę w to co napisałyście, że jak już wyjdę za mąż, to za kogoś wartościowego i razem będziemu budować nasze szczęście Mi nie w głowie zabawa chłopakami i ich uczuciami A co do słubu to nawet bym chciała, żeby moja siostra mnie wyprzedziła Fajnie pobawić się na ślubie młodszej siostry jeszcze jako panna ) nie ma co się spieszyć i nic na siłę, bo serce nei sługa

a gospodarstwo chcę przejąć może i męża znajdę, który się nim zajmie a ja otworzę sobie swój biznes - agroturystykę albo restaurację na wsi <hura> już nie mogę się doczekać, to moje marzenie od daaaawna a warunki ku temu mam i póki co się nie poddaję

Stroje zaproponowane mi się podobały
a macie jakieś makijaże, które by mi mogły pasować?
Np takie wieczorowe? bo w sobotę idę na wesele-jubileusz w sumie, ale z tańcami jak wesele. Mam fajną sukienkę, czarną z czerwonym odcięciem w talii...podoba mi się do tego biorę czerwone dodatki (kolczyki, wisiorek, bransoletka, buty...)
Jaki makijaż by pasował? może czarny smoky eyes? wg mnie to ślicznie wygląda, ale nie wiem czy mi pasuje i czy umiałabym zrobić...cienie mam w takich barwach, całkiem sporo ich nawet tylko nie wiem czy by mi tak ładnie wyszedł i czy nei rozmazał by się pod wpływem temperatury przy tańcach i nei spłynął...zawsze na powiece roluje mi się cień w taką kreskę na załamaniu i duupa ( już próbowałam z fluidem bazującym, ale nei bardzo pomogło...
To,że się nie bawisz chłopakami to dobrze,ja też się nigdy nie bawiłam i dobrze na tym wyszłam.Poza tym myślę,że nie masz takiego charakteru.Jeśli masz warunki to agroturystyka czy restauracja to dobry pomysł.Tylko pamiętaj,żeby nie spławiać chłopaków,tylko dlatego że nie są z Twoich stron.Jak pokocha to pojedzie z Tobą na koniec świata.Ważne,aby był dobry i żeby Wam na sobie zależało.
Szczerze mówiąc ja Cię widzę w delikatnym,świetlistym makijażu.Moim zdaniem czarny makijaż przytłoczy Twoją urodę.Może jakiś jaśniejszy:brązowy,złoty i zrobiony na smoky?
Myślę,że dziewczyny Ci jeszcze tutaj doradzą.
Co do znikania cieni ja ze swojej strony polecam bazę pod cienia.U mnie też zawsze zostawały tylko kreseczki i to po jakiejś godzinie,kupiłam bazę virtual(marka joko)-tania,tylko trzeba trochę poszukać-i ostatnio cienie całą noc wytrzymały.Nie wiem czy o to Ci chodziło pisząc fluid bazujący,ale spróbuj takiej typowej bazy pod cienie.Oprócz joko dziewczyny polecają jeszcze art deco i lumene,ale one są droższe.Najlepiej przejrzyj KWC.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując