Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moderatorzy - zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 12:23   #19
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie masz Złośnico dostępu do BO, więc zacytuję swoją odpowiedź na identycznie postawiony zarzut przez Svenję i Pixie7.

"Svenju dla mnie to bardzo przykra sprawa. Wy nie widzicie niczego złego w moderowaniu forum, gdzie panuje przekonanie o "wizareżimie", gdzie głupia właścicielka zamiast ad personam, napisała ad person, gdzie wysyłacie zaproszenia na "lepsze niż wizaż" forum itd...itp...
Może jestem głupia, ale nie ślepa.

I proszę się nie wybielać, czy porównywać do Agi czy Nutki. Bo ja od samego początku wiedziałam, że Aga jest moderatorem na innym konkurencyjnym forum, a Nutka nigdy nie wykorzystywała platformy wizażu dla swojej prywaty.
Wy owszem.
Jeśli nie podobał Ci się post Piti, to czego nie reagowałaś? Widziałam, że czytałaś ten wątek."

I powtarzam jeszcze raz. Proszę mi do tego wątku nie wciskać reklam innych portali, stron, blogów itp..., że inni tak robią i jest OK. Ja nigdy tego nie zwalczałam.
Doskonale wiecie, że nie w tym tkwi problem. Problem Drogie Panie tkwi w słowach lojalność, zaufanie, wzajemny szacunek.


O wizareżimie nie pisała żadna z nas. A nawet gdyby - każdemu wolno tak myśleć, nie można nikogo karać za to, jak ocenia niektóre działania na forum. Mają się one prawo nie podobać. Jakiekolwiek obraźliwe posty byłyby u nas usunięte i gdyby ktoś chamsko atakował osobę z wizażu na pewno byśmy zareagowały. Jednak dopuszczamy większą wolność słowa niż tu i nie uważam tego za zbrodnię.
O wizażu - jak już pisałam, na naszym forum nie piszemy, dyskutujemy na inne tematy. Inne są fora, inny jest klimat. Nic mi nie wiadomo o zaproszeniach "na lepsze forum". Nic mi też nie wiadomo o wykorzystywaniu funkcji dla swojej prywaty.
Pitipel jest dorosłą osobą i ma prawo pytać, czemu traktujecie jak wroga akurat nasze forum, inne nie. Nasze stanowisko wyraziła w tamtym wątku Mag.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora