Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-03, 19:41   #95
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wątek o Coastal Scents jest i nie tylko służy do kompletowania zakupów, ale również do wymiany opinii o ich produktach. Choć ostatnio, rzeczywiście, przeważają tam listy zakupowe Wcześniej częsciej tam rozmawiałyśmy o tym, co sprzedają, wstawiałyśmy fotki, dzieliłyśmy się opiniami, ale obecnie tematem nr tam jest właśnie kompletowanie zamówień. Pytania jednak śmiało możesz tam zadać.
A o prasowaniu cieni i pustych paletach oraz produktach do prasowania z Coastal Scents możesz poczytać w moim wątku- link w podpisie (wszystko o mixing mediu, prasowaniu cieni itd )
czytałam juz, czytałam kochana miedzy innymi Twój wątek mnie zainspirował do spróbowania sił w prasowaniu
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mnie osobiście brakuje tutaj wątku CS by właśnie pokazywać zdjęcia i dzielić się opiniami. Tamten na wizażystce zdominowały zamówienia no i jest na wizażystce ale sens jest by je dublować?
myślę, ze mogłby się pojawić tutaj wątek CS tak jak są watki innych firm. Przede wszystkim jak będzie tu, to łatwiej bedzie trafić początkującym (ja np do tej pory nie znalazłam tego watku CS o którym piszecie ) , no a moim skromnym zdaniem skoro tamten poswięcony teraz głównie zakupom to może ten do obgadywania produktów by się przydał
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora