Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moderatorzy - zmiany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 17:32   #40
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez svenja
A mnie bawi ta wybiórczość - na forum Femme kilka miesięcy temu jedna z wizażanek bardzo mocno sobie "pojeździła" po redakcji wizażu (szczegóły pominę ze względu na dobro osoby, która była pokrzywdzona) i wszystko się grzecznie rozeszło po privie i po kościach, nie było żadnej reakcji, nie wyciągnięto żadnych konsekwencji wobec tej osoby, ani wobec osób udzielających się na tamtym forum (to akurat byłoby dla mnie niezrozumiałe, tak jak jest to w naszym przypadku). Zabwne to i smutne zarazem.
A wiec tak.
Po pierwsze, gratuluje oryginalnej nazwy i tudziez oryginalnego pomyslu z utworzeniem forum.
Po drugie, odeszlam - nie odeszlam, bo wciaz tu zagladam, ale nie udzielam sie juz tak jak kiedys, z WIZAZU, w momencie, gdy poczulam, ze zaczelam sie czuc nieswojo na forum. (O swoim odejsciu poinformowalam takze Age i Zlo.) I dlatego stworzylysmy z gromadka dziewczyn takie male, kameralne forum, pewnie z tesknoty za czasami kameralnej atmosfery WIZAZU... Ale, tak, tak, rozumiem WIZAZ rosnie, rozrasta sie, i co bylo, a nie jest nie pisze sie w rejestr - ot, naturalne prawa ewolucji.
I dlatego, powstalo to nasze kameralne forum, gdzie mozemy pogadac z dziewczynami, z ktorymi sie zzylysmy, zaprzyjaznilysmy.
Wiem, nie jest prosta sprawa utrzymanie i prowadzenie takiego forum, szczegolnie gdy zaczyna sie coraz bardziej rozrastac, przekonalam sie o tym sama, w malej skali, ale zawsze. Jest to wrecz BAAARDZO trudne. Rozumiem Zlosliwca i Age jak wiele pracy, zaangazowania trzeba w to wlozyc.
A teraz o sprawie, ktora poruszyla Svenja.
Watek w ktorym owa Wizazanka "pojezdzila sobie" zostal skasowany. Po tym zajsciu ja napisalam post, ktory byl zatytulowany "pRZEKAZMY SOBIE ZNAK POKOJU" czy cos w tym stylu, bo nigdy moim zamiarem , zalozeniem bylo zakladanie forum aby moc na nim narzekac na Wizaz. To mialo byc osobne forum, calkiem inne, ot - zaspokojenie tej luki, tego czegos, czego na Wizazu zaczelo mi, nam brakowac. Nigdy nie chcialam aby na naszym forum (ktorego nazwy nie podaje celowo) mowiono o Wizazu non stop w podtekscie skarg, zlosliwosci, plotek. Z tego tez powodu celowo wykasowalam slowo "wizaz" ze slownika forum. Co mialo sens szczegolnie na poczatku, gdy - pewnie to tez jest jakas naturalna reakcja? - WIZAZ byl czesto wymieniany, w kasliwych kontekstach najczesciej.
Wypowiedzialam tylko moje zdanie, podkreslam, nigdy nie chcialam aby na forum przeze mnie zalozonym mowilo sie zle o WIZAZU. Chcialam zrobic calkiem nowe, autonomiczne forum.
To, ze ktos podjal decyzje, o odejsciu, zniknieciu nie znaczy, ze chce obmawiac za plecami, nie znaczy, ze zrobil cos zlego, niekoniecznie trzeba go zaczac szpiegowac .
A poza tym, nie przejmujcie sie wszystkim tak bardzo, to tylko forum internetowe, powinno sluzyc zrelaksowaniu sie, odpoczynkowi, wymianie mysli i doswiadczen, a nie ciaglym klotniom...
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora