Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 17:19   #4297
Ciemnowlosa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
poducha555 i Ciemnowlosa77 bardzo Wam dziekuje za szybko i pozytywna odpowiedzi!! Czyli mam nadzieje, ze bedzie mi sie wszystko goilo.. Hehe rzeczywiscie przekluwa sie jezyk a nie kolczyk hehe ale gafa nie wiem czemu tak napisalam Az sama sie zasmialam jak to przeczytalam i sie zjarzylam:P Pozdrawiam
Mnie tez sie to czesto zdarza;P Nie ma za co:P Ja swoj zrobilam 8 maja w tajemnicy przed rodzicami Mialam zgode pisemna ale co prawda napisana przez kuzynke mam szczescie ze wygaldam na starsza to nawet nie zostalam o nia poproszona a teraz takie przeboje z tym kolczykiem ale niczego nie zaluje Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez wkretarka Pokaż wiadomość
Ja kolczyk mam od ponad 1,5 roku i nigdy nie miałam czegoś takiego jak Ty. Moim zdaniem to nie jest normalne i myślę, że zdecydowanie powinnaś to pokazać jakiemuś specjaliscie.
Tylko ze jak pojde z tym do specjalisty bedzie mi kazal wyciagnac kolczyk lekarze tez nie sa za tym.Dlatego jutro wybiore sie do salonu gdzie go zrobilam i dowiem sie wszystkiego;/Obym tylko nie musiala go sciagac przyzwyczailam sie juz bardzo do niegoNawet przezylam awanture o ten kolczyk wiec nie sciagne go Moze to po prostu reakcja na stal w jezyku.Mam kumpele ktora sie tym zajmuje i mowila ze jej kolezanka tez tak miala i zeszlo jej to po kilku dniach ale zobaczymy co powie moja piercerka....
Ciemnowlosa77 jest offline Zgłoś do moderatora