Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 16:00   #783
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Wyniki w poniedziałek o 14.
Ja już sama z ciekawości robiłam cukier dwa razy w czasie ciąży - norma 70-110, a ja miałam raz 68, a drugi raz 72, więc OK.
Badanie zleca się każdemu, więc na pewno nie chodzi o to, że lekarz podejrzewa u Ciebie cukrzycę, nie martw się

Widzę, że jesteś trochę taka panikara jak ja Ja na początku wszystko sprawdzałam, przekopywałam strony internetowe, fora, teraz już się troszkę uspokoiłam
Szczeże, jestem okropna panikarą jak tylko zauważę u siebie coś niepokojącego siadam do kompa i wyszukuje wszystkie możliwe strony o tym temacie, no ale taka już jestem, mój mąż zawsze mówi że nie wie jak ja zareaguję na początek porodu, a co dopiero sam poród

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
sama chciałabym mieć już to badanie z głowy,a jeśli chodzi o twój termin zrobienia badań to wszystko zależy od lekarza moja znajoma miała to badanie już w 20tc także wszystko jest jak najbardziej ok.Ja nie lubię tego badania bo z reguły do kawy sypię łyżeczkę cukru ,bądź tabletkę słodziku
a herbaty wcale nie słodzę także taka dawka słodkości jest po prostu dla mnie straszna
No to dobrze że się okazało że nie jestem jedyna, która ma tak szybko to badanie
A co do napoju to ja uwielbiam słodka herbatę więc chyba dla mnie to nie będzie takie straszne

http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.737.jpg
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując