Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-05, 12:25   #262
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

agatka-a do freedom wkladasz co chcesz, nie pamietam dokladnie tych szablonow co sie zmiesci do malej, ale wydaje mi sie ze jeden puder dwa roze i 4 cienie, ale moge sie mylic bo ja zwracalam uwage tylko na cienie i pudry i roze widzialam jednym okiem i nie pamietam dokladnie jaki jest ich stosunek wielkosciowy do cieni
cienie masz w ksztalcie podluznym lub kwadratowym
paletka duza i mala
wkladasz co chcesz z takiej magicznej scianki przed ktora Cie postawia i bedziesz musiala dokonac takiego trudnego wyboru dla mnie moment wybierania jest ciezki ;p

ooliwka jakosc AMC jest dobra, na oku trzymaja sie dlugo, sa mocno napigmentowane i ten kolor jest intensywny, ja mam czarny jestem zadowolona, ale i ze zwyklych inglotow jestem baaaaardzo zadowolona

paletke robia na miejscu, stajesz przed taka scianka z cieniami i wkladasz do modelu malego lub wiekszego pudeleczka, cienie sa mocowane na magnesy wiec jak ulozysz sobie to zaraz Ci przyniosa zrobione w pudeleczku

a ile najmniej wejdzie cieni... sadze ze tyle ile na moim powyzszym zdjeciu czyli 12, amc w sprzedazy sa okrągłe, ale w paltkach tych sa kwadratowe lub podluzne prostokątne, sadze ze gdybym wsadzila same podluzne to pewnie wiecej by weszlo hmmm musze to kiedys sprawdzic chcialam wsadzic same kwadratowe, ale sie nie dalo... nie miescily sie bu
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując