Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 23:21   #874
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

część 2
Czarnoo żeby nie było trzymałam kciuki za lekarza oooo ja właśnie bym chciała takie krzesłko Co do szatki to mi się bardziej ta pierwsza podoba
Miss Fredko oby Nadusia więcej spała i Mamusia miała więcej międzyczasów (może tym razem tez zadziałają)Przykro mi że Nadusia nadal męczy się z katarkiem
Cytat:
Napisane przez czarnoo
Napisane przez jastinada
d

Spicegirl zawsze mi się pisze "spicegril"i musze poprawiać ,super ,ze masz już neta wreszcie do nas wrócisz,chociaż u nas różnie z pisaniem,bo widzisz ja i Raspi przodowniczki pisania w odchowalniowych wątkach siadłyśmy na wizażowych laurach poprostu spędzamy całe dnie na zewnątrz z dziećmi,a przy okazji moja daje wieczne pokazy swojego ostrego charakterku\



miłego dnia dziewczeta i Waszym ślicznym dzieciaczkom

ale mi zrobilas ochote na kielbaske z grila
a gdzie tu mowa o kiełbasce bo nie widze

Gosia J A jakieś zdjęcie Tymusia to gdzie??Chętnie byśmy sobie Go pooglądały bo pewnie niezły z Niego przystojniak witamy
Buziaczku co do paznokci nożnych to obcinałam raz wszystkie i drugi raz tylko kciuki reszta stoi w miejscu póki co, ale pazurki ręczne to tak rosną
Cytat:
Napisane przez spicegirl
Potem do was wpadne, zjem teraz sniadanko i lecimy z Jula na plaze.
weź nas ze sobą
Czarnoo monitor ma Emilka ( Ty i te zakupy )a co do spania wtedy na brzusiu to niewiem
Cytat:
Napisane przez jastinada
Chciałam się Wam pochwalic,że byłam we wtorek na "szarlatańskich" zabiegach odczulania alergii tzw biorezonans i jestem zachwycona.Odczuliłam się na razie tylko na pyłki traw ale już czuję wyraźną różnicę.
pierwszy raz o czymś takim słysze ale super jeśli pomogło
Fizjo Ewccik ja trzymam już kciuki za chrzest bo później to zapomne
Cytat:
Napisane przez Malpka
Napisane przez raspberry69

Slicznosci jakie ma obledne wlosy!!
na początku przeczytałam ze ma "obleśne " włosy

Spicegirl z tą
babcią to aż mnie szokło "pracować dla wnuczki"
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-06-05 o 23:24
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora