Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 23:22   #875
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

część 3
Anadun pogoda ma się poprawić więc może truskawki ocaleją ciesze się bardzo że od lekarza same dobre wieścino i za poniedziałkowe szczepienie
Emilka a te smoczki "sutkowe" to one działają na tej zasadzie co butelki lovi???a szatke to się kładzie na ubranko piekny awatarek
Gabi super zabawy 1-2 godzinnej na imprezie z pracy))
Czarnoo oby to mleczko pomogło żeby Igorek już tyle nie ulewałnie pisałaś że ma kolki
Ezmeta a jak tam Filipek i jego ulewanie?
Alkamor oby Kubuś do 4 -5 pospał
Zanka człowiek pijany podobno prawde mówi ale Ty się chyba cieszysz, że wracacie do rodziców, prawda?a co do czekolady to prawda??? kurcze i tyle po niej chudniesz?? CO do testamentu...to złożyliście wniosek o mieszkanie?W razie czego dostaniecie z urzędu miasta, w końcu musicie dostać, nie oby jednak nic nie zmieniałi kciuki za przeprowadzke
Raspi a jak przyjedziesz do Pl to będziesz miała neta??przykro mi, że mamusia już pojechała
Rudabln dobry wieczór dobrej zabawy na weselu, hm...i dalej mi nie napisałaś jak to będzie z karmieniem Krzysia no chyba że ślepa jestemCzemu Ci pieska zabrali?

Melduje, że Dawidek śpi w łóżeczku od 19 ( dwa razy GO wyciągałam na karmienie i odłożyłam spowortem) będę Go przyzwyczająć małymi kroczkami- w nocy będzie spał ze mną....hm w sumie już jest noc....tez musze się wyspać, a On odrazu tam nie zaśnie, najpierw musi porządnie zasnąć na łożku żebym mogła gO przeniść.

Po tym okropnym zdarzeniu czuję się bardzo źle, ciągle mam to przed oczami i jak tylko sobie o tym przypomne to płacze ja tego nigdy nie zapomne normalnie jak w jakimś horrorze...

Wybaczcie, ale dziś nie miałam dnia:-(
kolorowych snów....
p.s. i znów się nie złączyło
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora