Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-06, 09:13   #883
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Dzien dobry!!!
Piekny dzien nam sie zapowiada wiec wyciagac wozki,TZ tow i na spacer!
5 stron!Kto to widzial!
buziaczek jeszcze nie obcinalam paznokci u nog Julce.Nie ma potrzeby.Nie sa malutkie,normalnej wielkosci ale chyba sa tak miekkie ze jesli sa za dlugie to sie same lamia.
ewccik tak w sobote.U nas sa chrzty w sobote.Widze ze wiele z Was to dziwi.No ale u mnie tak jest.I tu gdzie teraz mieszkam i w moim rodzinnym miescie.Szkoda tylko ze na wieczornej mszy o 18
emzeta dzieki za przepis na pizze.Chyba sie skusze na ta razowa.Na diecie jestem a to zawsze zdrowsze
spicegirl brak slow na babcieMoja mama to by sie obrazila gdybysmy jej cos zaproponowali a co dopiero sama z czyms takim wyskoczyc.Ale jak to mowia"Tesciowa nie rodzina"
alkamor czy Ty oszalalas??:atyat y:Takie rzeczy tu pokazywac>Polowa z nas albo sie odchudza albo ma ograniczenia w diecie.
sija dzieki za zdjecia lezaczka.Ania urocza.Ale doszlismy do wnisoku z TZtem ze az tak bardzo nam potrzebny nie jest wiec niech chrzestny da pieniazki(bo to na chrzest mial prezent byc)a my je spozytkujemy.
emilko dzieki za linka do smoczka NUBY .Czegos takiego szukalam.Bo te ktore ma Jlka z TT to sa wycofane(ciekawe dlaczego??:conf used: )A o takim ksztalcie nie moglam znalesc a ten NUBY jest identyczny Dzieki
monix kochanie: glasiu:przykro mi z powodu tego zdarzenia.Ucaluj FraglesaI nie mysl o sobie zle.Takie wypadki sie zdarzaja kazdemu!!
czornoo wspolczuje zmiany mleka-a wlasciwie ceny.Blizniaki szwagierk tez strasznie ulewaly i dostaly ten sam zestaw.Z tego co wiem to jest zdecydowanie lepiej.Ale cena zabojcza.Poszukaj moze wsrod znajomych kogos kto ma wejscia w aptece zeby Ci zalatwili po cenie hurtowej.Szwagierka w ten sposob placi prawie 10zl mniej.
Ja kupuje Enfamil-24 zl i puszka na 4 dni.Masakra!!Ale pomaga wiec nie mam wyjscia.Dzidzia najwazniejsza.
zanka strasznie mi przykro!!!A na dziadka brak slow!!
Ale moze to i lepiej.Odpoczniesz troche.Uspokoisz sie.A z tym mieszkaniem to spokojnie.Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste jesli juz babcia nie zyje.Wiec glowa do gory!
rudalbn udanej zabawy na weselu.A w koncu kto zostanie z Krzysiem??
gabriella dla mnie ubranko wyjsciowe to np.dresik,kombinezonik.I ttego nie piore codziennie.Ale Julka go zaklada jak jest srednio cieplo.Jesli jest cieplo to idzie w tym co jest w domu.Mysle ze dziewczyny ktore maja wieksze dzieciaki zakladaja juz im kurteczki,lbuzy itp wyjsciowe.Wiec ich nie piora.
No....koniec.
U nas dzis piekna pogoda sie szykuje wiec uciekamy z Julka i TZtem do tesciow na ogrodek,na grilla
Moze sie w koncu Julcia wyspi bo ma z tym ostatnio problem.W ciagu dnia zasypia,budzi sie,spi "jednym okiem'Tylko na spacerku spi jak zabita.Na szczescie w nocy bez zmian.Zasypia latwo i spi twardo
A mnie dzis TZ obudzil o 6.50( a tak mi sie dobrze spalo) bo mu sie igraszek zachcialo.A zapomnial ze mam okres i tylko mnie rozdraznilW ogole-po porodzie mialam ochote to nie moglam.Teraz moge-to nie mam ochoty.Nie wiem czy to przez te pigulki czy przez hormony.
Milego dnia!!!!
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:14
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora