Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 12:27   #890
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 c

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
czarnoo a Ty znowu szukasz nowej rzeczy do kupienia tym razem monitor oddechu ... kochana wakacje w Egipce coraz bardziej się oddalają
ja juz dawno pogodzilam sie z tym ze zostaje mi Polska wies... i to nie jakies wypasione gospodarstwo agroturystyczne tylko jakas stara zapuszczona szopa gdzie nocleg bedzie za darmo na sianie
Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
czornoo, a ten debridat to na wymioty? u nas pomogl wiesz, bez zmiany mleka nawet ani zageszczania, znaczy zageszczalam na poczatku bez debridatu i wymiotowal zageszczonym, a debridat pomogl nawet bez zageszczania nie wiem jak z innymi rzeczami bo maly nie ma kolek ani zatwardzenia - moze po tym debridacie... ale teraz uzywamy innego syropu, angielskiego, dziala tak samo, a 2 butle debridatu mialam z polski, bedzie lepiej, zobaczysz
no niby na wymioty... ale powiem wam szczerze ze od kiedy daje to nie wymiotowal tylko raz mu sie troszke ulalo
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo monitor ma Emilka ( Ty i te zakupy )a co do spania wtedy na brzusiu to niewiem
ja tylko z ciekawosci pytalam...
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo oby to mleczko pomogło żeby Igorek już tyle nie ulewałnie pisałaś że ma kolki
bo nie ma
tylko ten syrop pomaga tez na kolki...


a tak w ogole to dzien dobry... wiecie co? wczoraj Igor dostal jesc o 19, o 21 go kapalam i zasnal w bujaku... stwierdzilam ze szkoda go przenosic bo sie obudzi a i tak o 23 powinien sie obudzic na jedzonko... no i poszlam spac z mysla ze za pol godziny sie obudzi... a on obudzil sie dopiero o 3:40 i tak w tym bujaku dama sobie na du*e dam ze tak w tym bujaku tyle godzin... i on wytrzymal 9 godzin bez jedzenia... jejku ja naprawde go przekarmialam
__________________


Edytowane przez czoornoo
Czas edycji: 2009-06-06 o 12:30
czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora