Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 21:32   #676
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Cathy-mistrzostwo świata kurcze oddaj mi troszkę talentu cudne kolory i efekt
Talentu to ja nie posiadam, niestety - wystarczy spojrzeć na moje pierwsze próby Teraz to bardziej praktyka sprawia, że czasem uda mi się połączyć kolory Dzięki
Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
przepiękny makijaż aż dech zapiera i założę się, że każda z nas wzdycha "ja też tak chcę...."
Cathy, a postęp po prostu niesamowity (ech... to może i dla mnie jest jakaś szansa, choćby na 1/8 takiego efektu )
Dziękuję Makijaż sprzed kilku miesięcy to moje pierwsze próby malowania powiek wiecej niż jednym cieniem. Jak wyszły, każdy widzi

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
cathy niezły upgrade ;-) jaki nasycone kolorki, czyżby to magia mixing medium ? Cieniowanie mistrzowskie
Śliczne makijaże, tylko gdzie w takich chodzić? nie do każdej pracy się nadają, na uczelnie też średnio, a szkoda takie cuda chować w domu.
Dzięki Z mixing medium położony tylko bazowy turkus. Skąd wiedziałaś
A co do noszenia ich.. No fakt, do biura średnio się nadają te moje maziania, ale ja potrafię i do pracy wyskoczyć w takim zywszym. Tylko, że mnie nikt nie zwolni, bo sama sobie szefem jestem
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy świetny makijaż oka. Ładne przejścia między kolorami, które dobrałaś tak, że wyglądają trochę jak benzynka. SUPER!
Dzięki Zawsze wydawało mi się, że fioletu i turkusu się nie łączy razem, ale cały czas eksperymentuję, więc.. połączyłam Fajnie, że się podoba komuś
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Cathy, ale kolory! Strasznie mi się podoba no i perfekcyjnie dopracowane
Dzięki
Z tym dopracowaniem to tak nie do konca, bo moja córka robiła dzisiaj prywatkę (skąd one te słowo wyciągnęły to nie wiem ) z nocowaniem koleżanek i malowałam się mieszając jedną ręką na patelni, a drugą rozcierajac cienie
Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Cathy - prześliczny makijaż. To moje ukochane kolory Technicznie bez zarzutu
Dziękuję I cieszę się, ze się podoba
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując