Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - <Bardzo grube uda i brzuch a ćwiczenia wyszczuplające>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 18:42   #10
rewizja
Przyczajenie
 
Avatar rewizja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: <Bardzo grube uda i brzuch a ćwiczenia wyszczuplające>

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
ja dodam takie male uzupelniajace wskazoweczki :

- pokochajcie silownie - ja to zrobilam, oczywiscie najpierw jest ciezko i czlowiek sie zniecheca ale potem po ok 2 tyg juz idzie o wiele latwiej (stepper, bieganie, silowe) - ja chodze teraz codziennie na godzinke i nie moge bez tego zyc
JA miałam właśnie w planach zapisanie się na jakieś siłownie czy callanetics.. ale znalazłam kilka fajnych nagrań video na necie ktore oczywiscie sciagnełam.. Wiem ze to nie to samo co w grupie, ale wolę ćwiczyć samej, w zaciszu domowym.. Jak by nie było ćwiczę codziennie po godzince od jakis 5 dni i juz powolutku widze że polepsza mi się kondycja.. (wczesniej nie mogłam zrobić nawet 30 brzuszków, teraz spokojnie robie ich 120 )

Cytat:
-pijcie duzo wody niegazowanej, herbatek (warto kupic owocowe, maja smak a kalorii nie )
Pijam codziennie, jak nie wodę -czasem nawet 4 litry (to chyba z głodu, zapełniam czyms żołądek), herbatki jakieś no i ostatnio przyczaiłam cykorię - smakuje jak kawka zbożowa ( i też może ktoś z Was wie jakie ona może mieć działanie , na plus czy na minus podczas odchudzania ???????)..bez kawy, no ni kija nie mogę

Cytat:
niski indeks glikogemiczny jest dobrym rozwiazaniem
Musze to właśnie przejrzeć.. nie bardzo wiem gdzie to znaleść ale poszukam

Wielkie dzięki


Pi.Es. I co z tymi łydkami?? nikt nie zna przepisów ćwiczeniowych na zmniejszenie ich obwodu??
__________________
.. ZA MŁODZI BY UMIERAĆ, ZA STARZY BY SIĘ ZMIENIAĆ - PUNK ROCK, PUNK ROCK !!! ..

--------------------------------------------------------------------------------------

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...3abfeacbbf.png

BURN BABY, BURN..
rewizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując