Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 18:47   #1518
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje PpPpPpPppPPPPPp:

I; 2 parówki berlinki, kromka chleba graham z maslem, salata, pomidorem, rzodkiewka, herbatka
II; jagodzianka, inka z mlekiem 1,5% / jagodziankaaaa <33
III; 2 spore mlode ziemniczki z koperkiem, filet z piersi kurczaka, salatka; ogorek zielony, rzodkiewka, loda cebulka z jogo nat.
IV; rozek algida smietankowa, reszta mieszanki z felixa (orzechy pistacjowe, ziemne, chrupki sezamowe)
V;tost z sopocka, ogorkiem konserwowym, pomidorem, rzodkiewka, papryka, cebulka mloda / tost? tylko jeden? O.O
kubek mleka 1,5%

Proszę o ocenę )
ale tak patrząc na to to coś mi się zdaje, że kiepskawo dzis bylo .. jak tu sie przemóc ...
no chyba mało....
jedz więcej owoców, bo nie widze to żadnego. może zrobisz kakao z tym mlekiem? jeszcze jest czas żeby coś zjeść.

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
U [mam nadzieje]

Isn ; serek wiejski 250g z platkami cini minis & cynamonem, buleczka maslana z dzemem morelowym, kawa. / lubie maślanee można je jeść i jeść

IIsn ; grahamka z serkiem topionym & rzezucha, sekacz toffi & butelka lemoniady. / jeju sękacz! już wiem na co mam ochote! XD

2 jablka, winogrono.

Ob ; miseczka rosolu z kluseczkami,
makaron z twarogiem,cukrem i truskawkami /

d; koktajl [jogurt, truskawki,banan], mala miseczka orzechow nerkowca solonych. / zaraz padne. weź mnie zaproś do siebie na wakacje chętnie przyłącze się do Twoich posiłków :P

p; lod rozek truskawkowy z kawalkami czekolady, buleczka mleczna z twarogiem i miodem. / słodziutko coś u Ciebie dzisiaj XD

k; kawalek kurczaka z rozna, kromka chleba tostowego z metka, /mm firmowy XDDDDD /kromka chleba wieloziarnistego z pasta jajeczna z majonezem.

truskawki z cukrem

pyszne uuuuuu ale masz metabolizm a ja tyje, wcale dużo nie jedząc .________.
(chociaż wczoraj troszke poszalałam XD)

dzisiaj Pe:
I: 2 kromki razowca i jedna wiejskiego każda z almette, szynką, pomidorem, cebulką, dymką i splasterkowanym jajkiem ugotowanym + 0,5l kawy z mlekiem
po: banan
kościół
przed obiadem:kubek galaretki poziomkowej która została z placka xD z truskawkami
o: 2 ziemiory z masłem i koperkiem + duża pierś z kurczęcia na nią smażone na maśle pieczarki, 2 łyżki majonezu i 2 plastry sera (zapieczone w piekarniku ) + 3 łychy mizerii ze śmietanką 18%
p: 0,5l zielonej z miętą + kawał sernika z galaretką i truskawkami na biszkopcie mojej roboty + jabłko
k: micha płatków (bf,granulowane, fitella) z jogobellą ze zbożami śliwkową wymieszane z maślaną 1,5% (właściwie jem same płatki optaplane w jogo XD )
teraz: jabłko
wpadło jeszcze ciastko grisbi i 2 kulki lodów algidy orzechowo smietankowych XD
i proszę oceniać
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava

Edytowane przez aoii
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:12
aoii jest offline Zgłoś do moderatora