Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawiczek, a niedziewica
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-11, 22:42   #615
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Chyba zwariowałam, ale przeczytałam cały wątek i to mi się po prostu w głowie nie mieści. W ciągu tych kilku godzin mam jako takie wyobrażenie o Tobie Jestem Przed. Wydaje mi się, że jesteś typem chłopaka, który przed kolegami wychwala się swoimi podbojami łóżkowymi, a na imprezach Twoim jedynym sposobem zaczepienia dziewczyny, która Cię interesuje jest opowiadanie jakichś sprośnych dowcipów (o czym zresztą pisałeś) bądź komentowanie (w OCZYWIŚCIE sprośny sposób) wyglądu potencjalnej "ofiary". Jeśli chodzi o wygląd to pewnie jesteś "pakerem" w czerwonym dresie z tatuażami i złotym łańcuchem spoczywającym na torsie, który lubi spędzać każdą sobotę w dyskotece, a jego ulubionym miejscem jest oczywiście bar, przy którym żłopie piwo (jeśli jest to mylne wyobrażenie to przepraszam).
I wiesz co Ci powiem? Wiele razy widziałam takich "super-macho", do których kleją się same blachary i tanie dziwki. Dlaczego? Jak to mówią ciągnie swój do swego. Sorry, ale taki wygląd i sposób bycia przyciąga kobiety, które jak powiedziałeś, mają "bujną przeszłość".
Normalna (nie wiem czy to dobre słowo) kobieta, która pragnie szczęśliwego, stałego związku nie zainteresuje się facetem wyglądającym jak "zdobądź-przeleć-rzuć".
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-11 o 22:45
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując