Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 06:09   #1528
halfsara
Rozeznanie
 
Avatar halfsara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 712
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Anarchia Pokaż wiadomość
ja szybko wrzuce dzisiejszy jadlospis wczorajszego juz nie pamietam dokladnie, moze jeszcze ktos skomentuje poki tak pozno nie jest hm? a jak nie to prosze jutro o ocenke jak ktos przeczyta, sprawdze rano okii?

moje U/R (jakos lepiej mi idzie jak na luzie jem chyba nawet chudne ale nie chce zapeszac ) (jedynie staram sie pilnowac zeby im pozniej tym mniej wegli)

1. pietka chleba orkiszowego z pasztetem sojowym, placuszki owsiane (wszystkie pankejks wszystko sie chowa one sa fe no me nal nee!) z serkiem homo i wiejskim i truskawkami (a placki byly z 4 lych platkow jajka i bajerow tyou nasionka otreby rodzynki fitella kawalek jablka itp) plus maly jogurcik naturalny z odrobina fitelli na deser fajnie,ewentualnie pasztet sojowy mozna by zastapic jakas pasta z twarogu albo jajeczna,bo taki kupny ma kiepski sklad
2. (obiad u babci TŻta) salatka warzywna z sosem chyba ze smietany i troszke ryzu do tego, kawalek ciasta drozdzowego kieliszek wina
3. male jablko winogrona i czeresnie, migdaly i sliwek suszonych kilka, podjadlam tez serka homo (to nie byl planowany posilek wiec tak dziwnie wiem) ok,fajnie ze sa nnkt i bialko,na winogrona bym uwazala ,bo zawieraja cukier gronowy(glukoze)
4. kalafior gotowany i jajko sadzone, do tego duzo salatki z salaty ogorka pomidora kukurydzy marchewki i nasionek z sosem wloskim, potem skusilam sie na truskawki z otrebami i jogurtem naturalnym (znowu sporo go bo taki duzy kupilam i wyzeram) kawa z mlekiem i czeresnie tu zamiast jogurtu,moze wiesniak albo twarog.

ogarnie ktos ten chaos ?;p jak to tak?
no lekki chaos jest ale chyba przez to ,ze masz bardzo urozmaicony jadlospis.Podoba mi sie , jest zdrowo ,bialko, nnkt ,warzywa ,owoce.Jezeli chudniesz to jedz dalej na luzie, ewentualnie mozesz zmienic te pare szczegolow.
__________________
"To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away."
halfsara jest offline Zgłoś do moderatora