Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-12, 08:14   #1530
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

a oto moja Redukcja z wczoraj

śniadanie: 2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem pomidorem i zielonym ogórkiem, twarożek z sera białego półtłustego z jogurtem naturalnym, dużą ilością rzodkiewki, cebuli dymki, szczypiorku plus dwa jajka na miękko, kubek białej kawy z mlekiem

II śniadanie: owsianka (z 4 łyżek) na mleku 2%, lód śmietankowy, zielona herbata

Obiad: botwinka z jajkiem na twardo (bez ziemniaków) lekko zabielana śmietanką, surówka z sałaty lodowej z dodatkiem oliwy z oliwek, tuńczyka wsw, cebuli, papryki czerwonej, pomidorów, pomidorów suszonych

Podwieczorek: kromka chleba razowego z szynką pomidorem i ogórkiem, jabłko

Kolacja: biały ser obtoczony w oliwie z oliwek oraz ziołach prowansalskich, pomidor


Czy nie za dużo tego wszystkiego jak na redukcję ?

Choć musze przyznać, ze odkąd zaczęłam jeść regularnie i 5 x dziennie czuję, że mam mniej wzdęty brzuszek i czuję sie mniej syta (choć nie jestem głodna, ale mam takie fajne uczucie lekkości - mimo, że waga pokazuje 1 kg wiecej)

Mam jeszcze pytanie do mądrych głowek
W jakiej kolejności powinnam ćwiczyć ? Czy najpierw atlas a potem rowerek stacjonarny + twister + hula hop czy na odwrót.

Dziękuję z góry za pomoc i wskazówki !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora