Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - <Bardzo grube uda i brzuch a ćwiczenia wyszczuplające>
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-13, 13:33   #13
rewizja
Przyczajenie
 
Avatar rewizja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: <Bardzo grube uda i brzuch a ćwiczenia wyszczuplające>

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Powinnaś trochę odchudzić całe ciało bo nadmiar tłuszczu w organizmie widać aż na twojej twarzy.A szkoda bo widać,że gdybyś wyszczuplała byłaby z ciebie śliczna dziewczyna.Powinnaś schudnąć jakieś 25-26 kilo,żeby twoja waga była proporcjonalna do twojego wzrostu.
Hmmm.. a ja myslałam że ślicznym można byc bez zględu na kilogramy Jak dla mnie Kwiatuszka jest ładną dziewczyną, a kg ktore powinna zrzucić wyjda jej przede wszystkim na zdrówko, dopiero pózniej na urodę.... Ja też mam nadwage a mimo to nie raz słysze że jestem ładną dziewczyną.. Nie jestem narcyzem ale znam swą wartość. Odchudzanie powinno być raczej w ramach dbania o swoje zdrowie i zycie w pierwszej kolejności, a dopiero na drugim planie powinno znaleśc się to jak się bedzie wyglądać..


Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Np. shape z lutego 2009 zawiera kompleksowy program treningowy umożliwiający utratę ok 4,5 kg w miesiąc.Większe i szybsze spadki wagi są niezdrowe.
W twoim przypadku potrzebna jest jakieś 5-6 miesięcy solidnego treningu i zmiana diety.
Jeśli bym miała męczyc się przez miesiąc dla zrzucenia zaledwie 4 kg to prędzej bym jeza urodziła niż dalej prowadziła dietę. Wiem że moze sie wiele osob ze mna nie zgodzi ale szybsze chudnięcie nie jest wcale skazane na koncowy efekt jo-jo i przybranie na wadze.

Uważam, że szybsza dietka podczas której można zrzucic ok 2-3 kg tygodniowo, a nawet przy dobrych wiatrach i 4 kg nie jest az tak niebezpieczna dla zdrowia. Oczywiście nie można się głodzić, sukces polega na odpowiednio dobranych daniach i ćwiczeniach. Cóż się wtedy może stać? Jedno, wielkie NIC.
Na dodatek, wszedzie słysze że szybsze chudnięcie nie jest warte zapału, bo po tym i tak szybko sie człowiek dorobi straconych kilogramów. Wg mnie to jest prawda. Nawet jesli dosc szybko schudniemy to nie musimy po tym czasie znow nadrobić kg na wadze. Zgodnie z myślą "Nie wazne jak ktoś zaczyna, ważne jak konczy" myslę że cały sukces polega na nie wracaniu do poprzednich nawyków zywieniowych. Jeśli schudniemy, bedziemy miec juz wymarzoną wagę, to bez wzgledu na to, w jakim czasie ile kg zrzucilismy, to czy sie utrzymamy w tej wadze czy nastapi efekt jo-jo zalezy tylko i wylacznie od tego co bedziemy jeść i ile bedzie ruchu w naszym zyciu. Oczywista rzecza jest że jesli po diecie zamkniemy sie w domu na 4 spusty i zaczniemy napychac się czekoladą, pizza i colą to nastąpi efekt jo-jo. Jeśli natomiast bedziemy pilnowac ile kilokalorii zjedlismy w ciągu dnia, a w tygodniu znajdziemy czas na godninne ćwiczonka to waga wcale nie musi się podnieść do góry.

Nie wiem, nie jestem dietetykiem ani lekarzem, ale wiem to z obserwacji moich znajomych. Chudnęły dośc szybko, a wcale nie nastapił efekt jo-jo. Dlaczego? Samodyscyplina po odchudzaniu. Można sobie pozwolic na rozne grzeszki, ale niestety trzeba tez pilowac tego co sie je i ile sie je. Takie życie..
__________________
.. ZA MŁODZI BY UMIERAĆ, ZA STARZY BY SIĘ ZMIENIAĆ - PUNK ROCK, PUNK ROCK !!! ..

--------------------------------------------------------------------------------------

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...3abfeacbbf.png

BURN BABY, BURN..

Edytowane przez rewizja
Czas edycji: 2009-06-13 o 13:51
rewizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując