Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-14, 11:28   #302
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
nie strasz mnie, bo zacznę sobie wmawiać, ze to nie pogoda...




Słuchajcie, z tymi rodzynkami Basia dała popalić... Wszystkie jadłyśmy panna cotę, tylko Ania i Asia wzięły szarlotkę. Kiedy kelnerka przyniosła deser, okazało się, ze szarlotki są 3 razy takie jak nasze panna coty... Ale triumf Asi i Ani zakończył się wraz z chwilą wygrzebania pierwszych rodzynek (których, jak wiadomo, obie nie znoszą). Wtedy Basię dopadło natchnienie i przypomniała sobie, z czym rodzynki jej się kojarzą... Ale ze względu na dobro jedzących nie chciała tego głośno powiedzieć, więc poprosiłam, zeby powiedziała mi do ucha. Potem chciała wiedzieć Monia i tak, na zasadzie "głuchego telefonu" wiadomość dotarła do Gabi, która z rozbrajającą miną powiedziała na głos skojarzenie Basi, dodając- "i szarlotka nasza!" Pozwólcie, że nie powiem, z czym Basi kojarzą sie rozdzynki, bo a nuż ktoś właśnie je śniadanie...
ja nie strasze tylko mówię że się martwie

no i mój niecny plan się nie udał bo żarłoki mimo wszystko nie oddały tych szarlotek
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora