Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Presja otoczenia :D czy sie czasem poddajecie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-08, 12:58   #21
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Presja otoczenia :D czy sie czasem poddajecie ?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Moje wspomnienia z dzieciństwa dośc często kojarzę z zapachami, więc nie chciałabym, żeby skojarzenie mojej córy było takie, że mama śmierdziała cmentarzem, bo dla niej to nieprzyjemny zapach w chwili obecnej, co nie wyklucza, że za kilkanaście lat nie zapała miłością do BC i nie będziemy używały jej obie - wtedy mąż będzie miał przechlapane


Mi jeszcze nigdy nie było dane zrezygnować z jakiegoś zapachu pod presją otoczenia. Jeśli były już jakieś komentarze na temat moich perfum, to pozytywne.
Może po prostu moje zapachy nie są aż tak kontrowersyjne , albo dobrze ze mną współgrają . Nigdy jeszcze nie wypachniłam się w całości takim Opium, czy BC. I choć bardzo mi się one podobają (BC szczególnie na mojej mamie) to myślę, że jakoś do mnie nie pasują. Ale wiem, że i na nie przyjdzie jeszcze czas, dlatego zbytnio nie martwię się o moją zapachową przyszłość .

Wydaje mi się, że niepochlebny komentarz mógłby mnie do danych perfum zniechęcić - to pewnie zależałoby od rodzaju, formy takiego komentarza - i z pewnością byłoby mi trochę przykro słysząc negatywne opinie szczególnie w odniesieniu do zapachu, który bardzo bym lubiła. Może nawet uroniłabym łezkę .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując