Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 18:23   #890
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Asiuuuula, jak to nie jestes mloda? Nawet tak nie pisz, jestes w samym rozkwicie mlodosci A to ze moze jestes najstarsza mama na naszym watku jeszcze nic nie znaczy. Moze tylko tyle, ze masz wiecej doswiadczenia i mozesz nas szkolic i nam doradzac

Trzymam kciuki za USG w czwartek - oby wszystko bylo dobrze z malutka Zreszta musi byc dobrze, nie ma innej opcji. Obowiazkowo daj znac co tam u Ciebie i po wizycie u lekarza i potem po USG.

Ladnie Twoj synek do Ciebie mowi "moja panno" To musi brzmiec bardzo slodko z ust takiego malucha. Ja juz sie nie moge doczekac kiedy moj synek ze mna zagada w naszym jezyku, bo narazie chyba tylko z kosmitami moze sie dogadac
Ogolnie jest tak, ze chlopczyki uwielbiaja swoje mamusie, a dziewczynki wlasnie sa bardziej coreczkami tatusia Szczegolnie jak sa takie male dzieciaczki.

Kaasiula, sliiiczny ten spiworek Kurcze, zazdroszcze ze juz macie w sprzedazy takie cieplejsze rzeczy. Tu jeszcze takich nie zauwazylam, ale pytalam ostatnio pania w sklepie i ona powiedziala, ze juz w lipcu ma byc dostawa jesiennych ciuszkow, wiec wtedy zaczne kupowac.
Wogole to wczoraj odkrylam swietny sklep, gdzie ciuszki sprzedaja o wiele wiele taniej niz w innych sklepach. Te same ubranka w jednym sklepie kosztuja 14$, a w tym sklepie te same sa za 5$ Sa nowe i nie jest to sklep z uzywanymi rzeczami, wiec nie wiem o co chodzi z takimi cenami. Ale juz wiem ze tam wszystko kupie dla malej

Bylam w Twojej galerii teraz i powiem Ci, ze masz piekny brzuszek. Ale ciagle nie moge uwierzyc, ze jeszcze nie wypchalo Ci pepek
Sliczne mieszkanko ma Twoja Julcia

Dobra, zmykam gotowac obiadek. Do pozniej mamusie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując